SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hgh vs tb 500 + bpc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Co jest lepsze jeśli chodzi o powrót po kontuzji kolana by wrócić do treningu nóg i pełni sił plus sprawności ? Hgh czy tb 500 + bpc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Oczywiście wiem że najważniejsza jest opieka ortopedy plus fizjoterapeuty, odpowiednie ćwiczenia i terapia manualną. To wszystko jest ogarnięte tylko szukam środka by móc to przyspieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
witaj.
Nie wiem jakie dokładnie masz problemy, ale jak dla mnie bpc z tb500 w tym przypadku sprawdza sie duzo lepiej.
Peptydy takie jak TB500 czy BPC są typowo dedykowane wszlekim procesom regeneraycjnym, bardzo fajnie tutaj wpływają na wszelkiego rodzaju uskzodzenia, odbudowe tkanek itd. HGH samo w sobie nie ma tak silnego potencjału regeneracyjnego jak ww peptydy.
500 mcg bpc dziennie, 2 mg tb500 co 5 dni okolo i masz bardzo dobry stack na przyspieszenie regeneracji. Opcjonalnie mozna dodac epithalon

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Kłopoty z łękotka mi dolegają i więzadłami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
to zdecydowanie szedl bym tutaj w peptydy :)
Oczywiscie do tego trzymac odpowiednia miche, unikac produktow w diecie prozapalnych, uzupelnic o solidne dawki kolagenu nawet siegajace 20g dziennie przez okres rekonwalescencji. Tutaj problem jest taki, ze te struktury nie sa az tak mocno ukrwione i dostepn do sklandikow opdzywczych i regenerujacych jest utrudniony. Dlatego trzeba tez nastawic sie na nieco dluzsza suplementacje czy stosowanie srodkow. u mnie drobne kontuzje po okolo 4 tygodniach zawsze przechodza jak wejde na bpc i tb500. Juz poradzilem sobie z kolanem, lokciem i barkami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
krzykacz
Można wrzucać co komu bardziej i lepiej sprawdzi się.
krzykacz
Poza TB/BPC/HGH/Ostaryna zainteresuj się również
krzykacz
Alflutop / Rumalon / Solcoseryl


doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić z podwyższonym estro

Następny temat

Złe samopoczucie, problemy z koncentracją i libido - wyniki badań

WHEY premium