SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Heparegan,hepatil,essential forte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Panowie jak w temacie,postów było już mnóstwo i trochę mi namieszały w głowie.najbardziej interesuje mnie jak brac ten heparegen.Wyczytałem że najlepiej połączyc z hepatilem po cyklu,dawki jak na ulotce?Ogólnie mam heparegen,hepatil,essentiale forte i sylimarol.Jak to najlepiej razem bądz osobno brac?wiem że na winku i nie tylko nalezy zadbac o wątrobe.Później będzie tren więc jak doczytałem hepatil źle wpływa na nerki to całe osłonki na wątrobe wywalic i tylko wyciąg z zurawny zapodawac?Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Jaca89 babka nawet nie pytała o recepte dopiero w domu przeczytałem że na nią to się dostajebrałem całe multum innych osłonek może dlatego stwierdziła że recepty nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Essentiale + sylimarol/Heparagen w czasie cyklu, po cyklu hepatil.
aczkolwiek znam ludzi ktorzy cisna grube cykle na oralach i podczas cyklu zadnych oslonek nie stosuja tlyko po cyklu srodek na regeneracje, stare konie po 35-40 lat i maja sie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
A ten heparegan dawki jak z ulotki?Chyba Gregu pisał że heparegan+hepatil dac po cyklu.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Heparegen+Ursofalk na cyklu.
Po cyklu dalej ciagniesz Heparegen i dodajesz dowolnie Essentiale lub Hepatil.
Reszta profilaktyki oczywista.

Z doswiadczenia moge powiedziec, ze taki zetaw daje rade nawet w dlugich cyklach z oralnymi SAA - 12-14tyg.

Heparegen tak jak w ulotce.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2009-10-27 19:05:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
Mag69 a jak z hepagrenm potrzebna była ci recepta czy nie. bo u mnie w aptece pani mówi ze czasem jest potrzebna ale nie zawsze i można kupić bez problemu jutro sie wybiorę i zrobię zapas. A z dawkowaniem tak jak na ulotce ? Nie za dużo może bo to jest mocny środek a w dodatku inne wspomagacze lecą a to jest profilaktyka

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670390
na recepte jest,ale można wyrwać i bez

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
lodzianin1 jak ty dawkujesz to? bo pisałeś kiedyś o tym

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670390
3 razy dziennie po 2 tab po 100 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
to ładne bomby musisz walić :). w ulotce chyba pisze 1 czy 2 tab . spoko

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6074
Polecam essentiale forte 3x2tab, mam lepsze wyniki wątrobowe na cyklu niż przed:)mozesz looknac https://www.sfd.pl/Tredi_testuje_testovisa:_-t537462.html 

There is no limits to what a man can accomplish...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie cyklu propa+wino.

Następny temat

Kilka Pytań

WHEY premium