SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help- Nie trawie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Najpierw byly jaja z kreatyną, pare cyklów poszlo, po kazdym bylo coraz gozej a po ostatnim cos mi z cisnieniem ***ło...teraz pierwszy raz tak mam, nie przyjmuje bialka, kupilem 2,2kg Whey Supreme Ultimate Nutrition, smak super ale ciagle mam uczucie jak bialko podchodzi mi do gardla jakbym mial puscic pawia, i wykrakalem, przed chwila puscilem bialkowego pawia, na szczescie utrzymalem go w ustach i połknolem go(o zgrozo...) zeby nie zmarnowac porcji bialka, to wzbudzilo we mnie jeszcze wieksze "gule w gardle" i żyglem jak kot. CHyba suplementy sie buntują przeciwko mnie, wiec pytam na przyszlosc co sadzicie o bialku w tatbletkach? Lub czym mozna zastapic bialko do budowania masy i podtrzymania diety (ale pytanie hrhr). Cisnienie skacze, zygac sie chce, ani tu przykoxic, ani bialka przyjąc, koniec swiata.Jakos te bialko zjem chcbym mial rurką do przelyku bezposrednio wlewac, ale na przylosc musze zrezygnowac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Bahamut tak żeś mnie rozbawił że aż intensywnie myślę kiedy udało się to komuś ostatni raz.A tak już na poważnie to zmniejsz ilość kreatyny.Po takiej ilości też bym się pożygał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tez tak mialem jak ladowalem kreatyne 25g dziennie

ogolnie to mam tak zawsze po kazdym zarciu do godziny 11okolo...mysle ze to przez stresy w budzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
****a dobrze gadasz, kreatyne walilem 25 czasem nawet 30g dziennie a matura idzie wiec mnie c*** strzela, moze od tego? ja pierrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bez kitu opowiesc rodem z szatni wyzygal polknal wyzygal sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
to po***** tyle kreatyny?jak i tak organizm przyjmie tylko okolo 7g!!lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Staralem sie niezmarnowac białka, ale to jednak przegiecie bylo i w koncu musialem "puscic". A rodem z szatni moze dlatego ze jestem tam stałym bywalcem


PS: Loco 7g? To po**** producenci pisza faza nasycenia 25g dziennie? LOL

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-04-19 20:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja mam w dupie reklamy, nawet nie czytam

25g nasycenie, poniej do konca opakowania masa ciala * 0,03g = tyle gram dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Bahamut zmiejsz dawki tego białka... daj organizmowi troche luzu... jak pijesz z mlekiem to pij z wodą... może po prostu jednorazowo Twój organizm nie chce trawić takiej ilości prochu... i stopniowo zwiększaj...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Kurczaków / twarogu waniliowego / omletów nie lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak to nie lubie, Uwielbiam ale czy te bialko z tych posiłkow tak samo "paca" jak te Instant ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Białko to białko %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL NATURAL STEROL COMPLEX

Następny temat

Anabolizery z USA

WHEY premium