SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardkorowy spam a nie kanapeczki Vol 5

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113319

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
rm_125
nie jesteś sam cały dzień w trasie a k***a pogoda ma być super

I parę słów do tego napinacza:

Myślisz że rzucisz hasełka "kupiłem mt, if, bcca, mam diete, +6kg, +0,5cm w łapie" to zrobi to na kimś wrażenie i będzie bił CI pokłony? Tak masz racje zrobi ale jego nie ma w tym sspamie a imie jego dekstoza.

Do tego piszesz że przybyło Ci 6kg to ja sie pytam co to za k***a redukcja ile CI w takim razie zmalało
tam jest minus..... sory ze wam przerywam ale ten ciagle jakis problemy ma

Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2013-08-03 23:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na redukcji łapa rośnie, niesamowite.

Us to ch**nia.. plany poszły się j**ać. Co teraz zrobisz?

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-08-04 07:26:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A co ci US dolega bo jakos ze 3 razy czytalem i nadal nic nie rozumiem

Omar-My tak piszemy z zazdrosci stary, jak mnie bedzie stac to tez sobie kupie spalacz Olimpu i polacze z PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
zaczynacie wiedziałem byłem 100 % pewny ze bedziecie zartowac sobie ze 0.5 cm poszło hahhah to udowadnia jaka wasza wiedza jest na ten temat pozdro. i zazdrosc nie o ph ale o wyniki ? nie zaczynajcie tematu bo to nie ma sensu mocni przed monitorami. prawda jest taka jak narazie ze odwaliłem kawał dobrej roboty i zaden z was mnie nie zniecheci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
130kg na plaskiej. To jest ten twoj wynik ktory mial nas oczarowac? No to na kiepska ekipe trafiles kolego

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
a nie widzisz ze to jest stare ? a co kulturystyka czy trójbój? bo nie rozumiem i zobacz na swój staż a na mój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Widze, porownuje. Dlatego nie uwazam ze powinienes nam zarzucac zazdrosc. Robisz co uwazasz za stosowne i tego sie trzymaj

Wiecej dystansu powinenes miec do tego wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
ale jak mi jakis smieje sie ze mi urosło na redukcji to widac jak sie zna proste prowokujecie sami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mogę zazdrościć samemu sobie, że dochodzę do wszystkiego bez tych zabawek.
Powodzenia, nie wiem czemu jeszcze drążysz temat. Super, ciesz się z Tobą, że mas progres.

Warezz chodziło o to, że US miał mieć wolną chatę, ale jego Mama wyjeżdża rano i nie zdąży nic ogarnąć. To właśnie tak jeżeli nic nie pokręciłem.
Us to kicha.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-08-04 11:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
"Wolna chata" jestem taki stary ze juz zapomnialem jak to jest sie cieszyc ze starych nie ma w domu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kibicujemy Robertowi na EVL’s Prague Pro

Następny temat

Hyper pump + Olimp - Creatine Xplode

WHEY premium