SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardkorowy spam a nie kanapeczki Vol 5

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113300

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracasz powiadasz?
To dobrze, rób formę.

Poznałem Rm
Pika tylko nie strzelaj piorunami z dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Haha masakra z Rm zaczelem morde cieszyc a ze na dworzu to zobaczylem i mijalem nie za ciekawa dupe to jeszcze pomyslala ze sie do niej ciesze.
Ladnie Pika mowisz 2014 na olimpia Cie zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Troche lipa ze na telefonie nie pokazuje czy ktos online jest i nie wien czy jestescie czy was nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pocieszna kupa już była8 testy alergologiczne w paź operacja a potem mistrzostwo Polski za puszke kreatynyprofesor miodek i ja jesteeśmy na dworze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Kto to ten miodek
ale fajny mustang przejechal doj**ny
no fajnie ze Ci sie wszystko uklada
przez to pisanie pies mi sie komus na ogrodek wp******il i ogoglnie nie wiem czy nie zesral sid bo widzialem ze babka z salonu wychodzila to szybko gi wyciaglem i poszlismy zeby nas nie opieddolila a czy nie nasral tak na szybko tylko looklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Kreta na pokzz a na pewno tez jakis pieniazek daja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
.

stary znany autorytet


ide ta bukwe rozp******ic do końca

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Ja p******e polakow pomysl na biznes co jechali na rowerach. beda przyjezdzali rowery opiedalali i dalej nie slyszalem bo pojechali. ogolnie na wakacje to do pola tera tu pelno burokow sie zjechalo. i zap*****laja jak glupi zeby ich czasem z robory nie wylali. jeden to doslownie biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Taka riposte to tylko baba mogla wymyslic.
Kontynuujesz pranie mozgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Us, to polacy co się dziwić..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kibicujemy Robertowi na EVL’s Prague Pro

Następny temat

Hyper pump + Olimp - Creatine Xplode

WHEY premium