SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Halotestin/ Aquaviron/ Oxa DNA real / fake ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dokladnie tak jak B 50,to nie jest aga.Agovirin ma estr a to jest TNE czyli forma bezestrowa.Pojmijcie to wkoncu.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
byczek bralem 50mg z rana trening po paru godz ale nie widzialem roznicy jak bilem o innej porze po 2 tyg musialem zejsc na 25mg bo mialem ochote kazdemu naj**ac kto byl kolo mnie okrutny towar ale cisnienie tez na bance bylo duze najwazniejsze zeby nie przesadzic z dawka bo skutki uboczne ma naprawde imponujace

qrwa wciskam enter a tu juz wypowiedz weszla zj**anstwo

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-10-20 16:01:02

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
B50 a powiedz jak ztym halo ma cos wspolnego z napisem na opakowaniu??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie mam pojecia nie spotkalem sie nigdy z ta firma ogolnie bym odpuscil go ciezko dostepny srodek
i z tego co pamietam to moj aqua byl w papierowych opakowaniach

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-10-20 18:20:58

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7030
z moich informacji Agovirin Depot nie jest produkowany od co najmniej dwóch lat. Przynajmniej ten Biotika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dziękuję wszystkim za odpowiedź, sogi poszły:) Powiem kumplowi żeby odpuścił ten towar, bo ten dil to jakiś lipny... Z tego co wczoraj wspomniał, to jacyś kumple wzięli mete, enana i coś tam jeszcze od tego kolesia, biorą od jakiegoś czasu i nic ich nie ruszyło... Więc szkoda ryzykować i wywalać kase w błoto:) najwyżej skołuję mu towar w Pl i poślę paką:) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
b50, moze bedziesz wiedzial, jak to jest pierwsza wersja byla Nicholas, pozniej przejal produkcje Abott? Czy oba sa nadal produkowane,czy o co w tym chodzi,wiesz moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Aquaviron ja bym wzial przynajmniej paczke na probe. Nawet ty bys sobie stestowal, bo w Polsce o tego testa ciezko.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
No mam wlasnie 10 opakowan i napewno sproboje, pytalem sie z ciekawosci wlasnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
pytanie do tychco bili, to jaka igla? Ja teraz chcialem wbic 7ka i za cholere nie szlo, nabrac szlo elegancko ale w siebie ani rusz :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tostesteron Enanthate - Zapytanie

Następny temat

androxen cypionat c200

WHEY premium