SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hajime Kazumi opuścił IKO1

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory sensei jarku ale juz nie jestes w shidokanie ? , przeciez nie tak dawno reklamowałes tą organizacje jako super i chyba zaznaczam chyba spełnieniem twoich oczekiwań!

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
karateka: Czy to, że ktoś ciągle szuka czegos nowego jest złem?

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukać to nic złego ale jak mówi przysłowie człowiek uczy się całe zycie i głupi umiera.Moji zdaniem aby cos robic dobrze trzeba robić cos jedno a dobrze . Szukac każdy może ale po co odrazu zdwać w tym nowym na pski chyba ,że to jest jedyny motyw szukania-reszte pozostawiam do myslenia nad tym niby szukaniem........
Ps.Skłamał bym ,gdybym powiedział,że ja nie szukam ale robie to dla siebie i nigdy nie zdawałem na żadne stopnie poza KK ,gdyz nie chciałem aby ktoś mi powiedział ,ze robie to dla osiągnięcia jakiś korzyści.A zdarzały sie przypadki ,ze oferowano mi wyższe stopnie (dany) aby tylko reprezentować daną szkołę walki.Znam takich , którzy z tego skorzystali pomimo ,ze byli na niskim poziomie umiejętności trenowania danego stylu...., no cóz ale czego nie robi sie dla organizacji>nie wspomne tutaj o soosobie załatwiania uprawnień instruktorskich przez te niby ps. organizacje

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Nic mi o stopniach nie wiadomo - zwłaszcza moich. Za własne stopnie dostałem w******l rzetelnie i nie wstydzę sie tego. Jakąś masz fobię na punkcie tych pasków. Z shidokanem sympatyzuje i polecam go mocno wszystkim, którym jest bliskie karate, a chcą aby karate było skuteczne.

A co do Pankrationu, w tej chwili w fazie rejestracji jest Polskie Stowarzyszenia Pankration. Czas trwania rejestracji to lekko 3 miechy więc troche to zejdzie. Będe informować o postepach

PANKRATION - all powers combat !!!

Zmieniony przez - Fighter w dniu 2002-12-13 15:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez komentarza

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Właśnie nie komentuj bo nikt tego nie oczekuje.

PANKRATION - all powers combat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ z tego co wiem ,ze żródeł Japońskich to juz po konflikcie i wszystko wróciło do normy-osu

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Karateka, jak zwykle pelna i wyczerpujaca wypowiedz. Czy nalezy przez to rozumiec, ze Matsui przeprosil sie z Royama, czy ze Kazumi jakos zostal przekonany, zeby wrocic, czy moze cos innego?
Jakie sa te Twoje zrodla w Japonii? (Chociaz mniej wiecej, bo szczegolow i tak nie podasz na ile znam twoj styl.)

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strzał w 10-ke -my jesteśmy za mali na szczegóły rozmów wielkich osobowości karate

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Jak zwykle, ja o gruszce, ty o pietruszce... Poprostu wszystko opada po twoich odpowiedziach.

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co chodzi w tym BJJ ?

Następny temat

MÓJ WZROST

WHEY premium