SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ Omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
Mam pytanie dotyczące htz omnadren 250.Sprawa wygląda tak.Rok temu zdiagnozowano u mnie nowotwór jądra co wiązało się z jego usunięciem i przejściem chemioterapii.Po paru miesiącach postanowiłem zbadać sobie hormony w tym testosteron.Testosteron wolny 8 w skali 9-32 a całkowity 412 w skali 142-932.Androlog zapisał mi testavan czyli testosteron w żelu który stosowałem 3 miesiące.Wyniki po 3 miesiącach testosteron wolny 13 9-32 a całkowity 428 w skali 142-932.Do tego pakiet badań hormonalnych miałem robionych i morfologie+ d dimery.Teraz lekarz przepisał mi omnadren 250 i 1 amp co 2-4 tygodnie.Za 3 miesiące kontrol morfologia,d dimery i hormonalne.Zagłębiłem się trochę w temat czy 1 amp co 2 tyg to nie będzie za duża różnica gdy testosteron już będzie na dolnej granicy.Nie lepiej to dawkować po pół ampułki co tydzień i utrzymywać bardziej stałe stężenie?

Wiek 29 lat
Wzrost 193cm
Waga 105 kg
Duża aktywność fizyczna min.3x w tygodniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
badania robi sie w dzien iniekcji przed iniekcją.
Na HTZ najlepiej zeby wtedy wynik byl w granicach 600-1200. w USA nawet zalecaja wiecej. Ale lepiej patrzeć na samopoczucie i inne benefity niz na wynik testosteronu. za duzo tez nie dobrze bo negatywne skutki sie wczesniej czy później pojawiają. Ukazdego to inny wynik bedzie dawal pozytywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699985
Lekarze mają taki system dawkowania , możliwe dlatego żeby ograniczyć ilość iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
u mnie przy tej dawce omki po 10 dniach spada poziom testosteronu do dolnych widelek
a w pierwszych dniach wywala estro tak ze bez ari ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
flex1976
Lekarze mają taki system dawkowania , możliwe dlatego żeby ograniczyć ilość iniekcji

Tylko po 14 dniach będzie to dolna granica normy.Czy nie będzie to powodowało wahań nastroju i samopoczucia?Niby omnadren to estry i każdy ma inny czas połowicznego rozpadu ale czy nie spowoduje to suprafizjologicznych stężeń po iniekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
wedlug mnie to zalezy od osobnika, na pewno trzeba dluzszego czasu, kilku miesiecy aby wszystko sie ustabilizowalo. bylem 2 lata na omce na htz i fajnie wspominam, ale po dluzszym czasie jak te dlugie estry trzymają troche wyżej testosteron a krotkie juz tak mocno nie oddzialuja. Tak mi przekazal androlog i pitwierdzam empirycznie wedlug lekarza omke bierze sie na htz co 8-12 dni zaleznie od tempa „konsumpcji” testosteronu, Pierwsze kontrolne badanie po 3 miesiącach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
Moim zdaniem omnadren to nie dopracowany lek w formie testosteronu. W jednej dawce znajduję się 250mg gdy podasz sobie iniekcyjnie to na następny dzień masz sporo powyżej normy i tu jest tak że zazwyczaj do trzech dni jest super samopoczucie a po 3-4 dniach przestajesz odczuwać euforię. Testosteron zaczyna spadać pomimo najdłuższego estru który się znajduje decantone 100mg. Jedyne rozwiązanie to dawkowanie nie całej ampułki, pół ampułki lub jeszcze mniej i częściej co trzy dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
3-4 dnia jest na początku kuracji ale po kilku miesiacach jak juz w pelni najdluzsze estry sie rozkreca i ustabliizuja poziom jest znacznie lepiej. Ale i tak na kazdego inaczej dziala, wiele osob misi na poczatku stosowac IA , pozniej juz nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 2010
To chyba archeolog a nie androlog albo podejście ma jak większość znachorów w naszym kraju. Dawki testosteronu ustala się na podstawie metabolizowania testosteronu przez nasz organizm. Każdy jest osobna jednostką i dla każdego to dawkowanie będzie się różnić. Powinien zlecić Ci co najmniej 2 badania na poziom testosteronu tj. 2,4, 6-10 dzień i na tej podstawie może dopiero dobrać dawkę. Obecnie zalecenia endokrynologiczne to jest 250mg omnadrenu co 10 dni, badania i na tej podstawie można stwierdzić jak hormony reagują na taką objętość w organizmie. Zmień specjalistę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
dokładnie , u mnie najlepiej wypadlo co 8dni, ale wtedy zero alko, micha idealnie, cardio spore, jak cos zaniedbalem do e2 skakalo za wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 1617 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26653
Jeżeli dzień po iniekcji masz prównywalną wartość testosreonu co dzięn przed czyli w siódmym to tak. Omnadren składa się z 4 esterów prpa, fenylo.., izokapronian, dekanonian. Każdy z tych estrów ma długość farmakokinetyki oraz znaczenie ma droga podania w tym przypadku domięśniowe. Bardzo ważna jest kontrola estrogenu przy tych estrach. Nie neguję że omnadren jest zły ale dla każdego czas podania może być różny o parę dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1707
jesli dzien po iniekcji i dzien prsed kolejna iniekcja sa podobne wartosci to znaczy ze wbijasz placebo.
dzien po iniekcji jest zawsze najwyzszy poziom bezwglednu jaki estr wbijamy. estr tylko warunkije jak dlugo test dziala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok 24 tygodnie +gh 5ui

Następny temat

Cykl enan + deca + oxa

forma lato