SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy na prawde nic nie daje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego też wydaje mi się,ze większośc owych umów bez względu na treść, czy klauzule by Cie zwiodła

gdyby mnie miala zwiesc - to kupilbym hmb patrzac na hasla

konkretami byłoby choćby krotkie scharakteryzowanie cech a nie omawiamie korelacji pomiedz stopniem Twego niezadowolenia a rekalmami

alez mi wlasnie chodzilo o ukazanie tych korelacji , wzielo sie to od twojego stwierdzenia juz nie musze mowic ktorego . samo dzialanie supli jest oczywiscie zupelnie inne.

czyz ktos Ci zabrania miec swoje zdanie, to nie grzech ani wstyd- pod warunkiem, że nie wynosi sie nad innymi[chocby firmowymi- wedle rzeczywistości czy mniemania]

nie wynosze je ponad twoje zdanie tylko mam wrazenie ze nie mozesz zrozumiec istoty moich wypowiedzi , z drugiej strony jestem pewien ze ty sadzisz dokladnie to samo tylko nicki zmieniaja swoje miejsca.

więc jak możemy dojśc do "porozumienia" skoro akurat ja twierdze,ze czynisz wlaśnie tak tylko w przeciwnych kierunkach- posługując sie przy tym "zalami" na reklamę
i to ma byc spojrzenie z rozsadkiem


zale na reklame maja tu nieco inna funkcje . chodzi mi o ta owa korelacje reklamy co do dzialania . stosunek ten pasuje bardziej do gowna w papierku niz do supla dla koneserow . z tego wzgledu taka a nie inna odpowiedz.

ja mam inne wyobrażenie słowa- pisanego czy mówionego, nieważne- jeżeli nie wychwytujesz w języku róznych znaczen to jak możemy znowu sie dogadac

nie wiem czy zlych slow uzylem , czy co .wychwytuje rozne znaczenia , lecz jak czytasz jakis post , to w zaleznosci jaki ma on dla ciebie wydzwiek , tak go interpretujesz . to nie wiersz ze czytasz 20 razy i co 5 minut przypominasz osbie co w poscie bylo . pozostaje wydzwiek

jasne jest, że działanie hmb nie ma przyrównania do wielu supli[na plus hmb oczywiście] w tym więc sensie zwracalem Ci uwagę,ze jest to błędne

dla ciebie plus , dla mnie minus .

mam wrazenie ze nasze punkty widzenia sa na tyle rozne ze do porozumienia nie dojdziemy nawet przed sadem ostatecznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gdyby mnie miala zwiesc - to kupilbym hmb patrzac na hasla

nie wtym rzecz, weź pod uwage możliwośc taką,że poprzez takie a nie inne spojrzebie nie podpisales jeszcze do tej pory "umiowy zycia", a jakąś naogoł podpisywac "trzeba'


alez mi wlasnie chodzilo o ukazanie tych korelacji , wzielo sie to od twojego stwierdzenia juz nie musze mowic ktorego . samo dzialanie supli jest oczywiscie zupelnie inne.

no i właśnie przez to od błednego porównania do błędnego wniosku





zale na reklame maja tu nieco inna funkcje . chodzi mi o ta owa korelacje reklamy co do dzialania . stosunek ten pasuje bardziej do gowna w papierku niz do supla dla koneserow . z tego wzgledu taka a nie inna odpowiedz.

no cóż, zapewne wyżej także wynosisz hip hop od Chopena czy Mozarta, zjawisko widoczne ale czy oddające prawdę


mam wrazenie ze nasze punkty widzenia sa na tyle rozne ze do porozumienia nie dojdziemy nawet przed sadem ostatecznym

no, tak daleko w przyszłośc bym nie wybiegał, to b. dobrze, że sie róznimy, lecz dziwi mnie właśnie to -nadal podtrzymuje swój osad- bezkrytyczne nieco Twoje zdanie

ja nie probuje odciągnąć Cie z tej drogi, jednakże probuje -po częsci- zrozumieć na czym dokladnie opiera sie owe spojrzenie, przyznam zbyt skrajne abym mógl je zaakceptować[oczywiście nie rozumiej tego słowa dosłownie bo znowu wynikna nieporozumienia- chodzi o rozumna akceptacje drog i wniosków]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-23 21:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wtym rzecz, weź pod uwage możliwośc taką,że poprzez takie a nie inne spojrzebie nie podpisales jeszcze do tej pory "umiowy zycia", a jakąś naogoł podpisywac "trzeba'

tu zbytnio uogolniasz(tak co do uogolnien). stosunek do reklamy suplementu nie jest wyznacznikiem decuzji ( umow ? ) podejmowanych w zyciu ale
mysle ze swoja umowe zycia juz podpisalem takze sie tym nie martwie. czas pokaze reszte

no i właśnie przez to od błednego porównania do błędnego wniosku

tu pies pogrzebany . co innego uwazamy za bledne

ale tego to już zupełnie nie rozumiem, że nicki zmieniają swoje miejsca , ja jak bylem, tak jestem i będę w swoich pogladach, ale oczywiście tlumaczyc sie nie będę

chodzlilo mi wylacznie o to ze tak jak ja ( psonic ) mysle ze ty mnie nie rozumiesz ( apokalipsa ), to ty ( apokalipsa ;p ) myslisz ze to psonic nie rozumie ;D ta zamiana nickow tylko tego dotyczyla

no cóż, zapewne wyżej także wynosisz hip hop od Chopena czy Mozarta, zjawisko widoczne ale czy oddające prawdę

nie musi , ale jednak moze . nikt nie ma monopolu na prawde. wnioski trzeba wyciagac samemu , a ze kazdy wyciaga inne to juz inna kwestia. ale akurat co do twojego przykladu jest odwrotnie

no, tak daleko w przyszłośc bym nie wybiegał, to b. dobrze, że sie róznimy, lecz dziwi mnie właśnie to -nadal podtrzymuje swój osad- bezkrytyczne nieco Twoje zdanie

bezkrytyczne do czego ? bo nie moge tego do kupy zlozyc

ja nie probuje odciągnąć Cie z tej drogi, jednakże probuje -po częsci- zrozumieć na czym dokladnie opiera sie owe spojrzenie, przyznam zbyt skrajne abym mógl je zaakceptować[oczywiście nie rozumiej tego słowa dosłownie bo znowu wynikna nieporozumienia- chodzi o rozumna akceptacje drog i wniosków]

juz nie przesadzaj z tym dopowiadaniem , doskonale rozumiem w kwesti uznawania czegos za skrajne po prostu rowniez sie roznimy


Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-11-23 22:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
kolejna rozmowa bez celu, opinie na temat hmb zawsze bedą się dzieliły na pozytywne (ludzie komercyjni, którym nie wolno powiedzieć, że hmb nie działa) negatywne (doświadczone osoby, które od lat testują suplementy i na tyle znają swoje ciało, że są w stanie ocenić skuteczność danego suplementu) oraz powiedziałbym nijakie i tu znajduja sie cała grupa, która nie odróznia suplementów od odżywek i przy zastosowaniu wreszcie trafnej diety z dodatkiem hmb przybierze masy lub zrzuci fat bedzie chwalić hmb za przyrosty lub osoby, na których nawet meta nie działa bo pojęcia to oni zadnego nie mają
dośc to uogolniłem ale jest to bliskie prawdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mombas trafnie ocenił temat.

po co dyskusja na elabortaty?

Apok będzie bronił hmb jak Kurski Pisu

reszta niech używa własnego rozumu i dostępu do wiedzy.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jest

i to nie jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
hmb nie działa (na mnie)

a to, że biorąc HMB można jeść mniej białka i notować przysrosty (nie wiem czy ta teoria jeszcze w reklamach się pojawia, nie czytam w gazetach reklam supli przeważnie) jest zupełną bzdurą. sprawdziłem na sobie. Przepuściłem przez siebie kilkaset kapsułek HMB by wyrobić sobie opinię - jedyne co mogę przyznać hmb to mniejsze zakwasy odczuwałem. Dawka dzienna HMB wynosiła w treningowe dni 4g na kg masy ciała, więc więcej niż zalecane średnie 3g. Słaby suplement...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
o właśnie miałem mniejsze "zakwasy" tylko też nie wiem czy to kocna to była zasługa HMB ponieważ codziennie cos ćwiczyłem a wtedy "zakwasów" prawie wogole nie czuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wtrącę swoje kilka groszy....
kilka razy próbowałem - efekt zawsze ten sam czyli po odstawieniu HMB spadek siły.
Osobiście polecam tylko w przypadku gdy mamy nadmiar kasy po zakupie dobrego białka, kreatyny, boosterów teścia i witaminek.
Wiele osób szuka "magicznych środków" a zapomina o podstawowych - skutecznych suplementach - odżywkach.
Kupują HMB, xyz power blasta mada faka itp - a białka nie kupią bo kasy już nie mają na takie "mało skuteczne" odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kolejna rozmowa bez celu,

Mombas- tu sie zgodzę[tylko dziwi mnie dokladanie bezcelowości], bezcelowa jest ta dyskusja

opinie na temat hmb zawsze bedą się dzieliły na pozytywne (ludzie komercyjni, którym nie wolno powiedzieć, że hmb nie działa)

faktycznie, jak Miętas -choc nie w prawidlową znowu stronę- powiedzial, trzeba użyc mózgu a nie wycierać jakies zasłyszane ogólniki, nie jest ważna komercja czy niekomercja ale PRAWDA, a przekręciłes wszysko -o czym poniżej

negatywne (doświadczone osoby, które od lat testują suplementy i na tyle znają swoje ciało, że są w stanie ocenić skuteczność danego suplementu)

a jakie jest Twoje doświadczenie, z treningiem, suplementacją, odzywianiem, wspomaganiem róznego rodzaju... moje z tego co piszesz żadne

oraz powiedziałbym nijakie i tu znajduja sie cała grupa, która nie odróznia suplementów od odżywek i przy zastosowaniu wreszcie trafnej diety z dodatkiem hmb przybierze masy lub zrzuci fat bedzie chwalić hmb za przyrosty lub osoby, na których nawet meta nie działa bo pojęcia to oni zadnego nie mają

znowu sie wywyższasz nad innych, nie znajduję ku temu powodu, nie zauwazyłem abys czyms zabłysnął

dośc to uogolniłem ale jest to bliskie prawdy

tak, uogolniena sa zawdze bliskie prawdy- pomysl, przeanalizuj, zamiast uważać, ze inni nie potrafią mysleć lub nic nie wiedzą[i nie mają doświadczenia- tylko dlatego, że twierdza że hmb jest coś warte


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-24 17:15:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i CLA na masie

Następny temat

jakie suple przy rzeżbie

WHEY premium