SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - co powiecie..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie jestem psonic, ale zapewne przydalaby sie po psrostu nadwyzka kaloryczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
No najłatwiej powiedzieć, ale jak jest sie 8 godzin dnia poza domem ( szkoła) to cięzko zabrać ze sobą 2 obiady.. dlatego pytam jakie suple byście mi polecili, pozdro.

https://sklep.sfd.pl/Supplemen_t_Super_Series_Bcaa_System_Caps-opis25556.html  BCAA 400 kapsow / 52 zl, co powiesz? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
W takim razie dziekuje za przestrogę przed marnotrastwem pieniędzy, wezme prawdopodobnie tamto BCAA ;)) pozdrawiam..

Zmieniony przez - smithi77 w dniu 2009-10-06 18:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bcaa i hmb zbędne

wiedz tez, ze dieta - to nie jest opcja dla bezrobotnych

osobiscie studiuję, pracuje w pelnym wymiarze godzin, cwicze, chodze na imprezy, gram koncerty -i na diete mam czas. Jest to wkestia organizacji i wyobrazni.

nadwyzka kaloryczna jest bezwzglednie konieczna do zwiekszania masy miesniowej. Nie ma innej opcji niz nadmiar kalorii.

Chcesz przytyc - jedz.

Chcesz brac suple dla samego brania? to powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Chce przytyć ale dietę też uzupełnić suplami, nie rozumiesz mnie? pytam co mogłoby mi pomóc w budowaniu mięśni, jakie suplementy, a Ty mi piszesz kolejny raz o diecie - to wiem.

Zmieniony przez - smithi77 w dniu 2009-10-06 19:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gdybys porzeczytal regulamin dzialu - wiedzialbys jak zadac pytanie. Pamietaj ze to Ty przychodzi z prsoba domnie a nie ja do Ciebie. Wiec zamiast krytykować mnie za to, że zwracam Ci uwagę na podstawy - których przypuszczam - nie masz, napisz rozklad wegli/tluszczy/bialek na kg masy ciala, bialns/zapotrzebowanie i ile w ciagu opstatnich 3 miesiecy przytyles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Podstawy są, uwierz mi. ;) Nie chciałem Cię krytykować, jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam, chcialem tylko zwrocić uwagę, że piszesz o czymś o czym już wiem. Dzieki za pomoc, cd. supli to troche jeszcze sie wstrzymam, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
suplement diety dobiera się - miedzy innymi na podstawie informacji na temat diety. brak udzielenia takowej informacji - dla mnie rownoznaczny jest z dziurą w tym wlasnie miejscu.

uznales ze Twoim problemem jest kataoblizm - w wymiarze praktycznym - jest problemem osob z niewystarczająca iloscią klaorii.

nie poczulem sie obrazony - tylko zniecierpliwiony. lektura regulaminu tegodzialu jest raczej obowiazkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
osobiście uważam że skoro masz problem z nabraniem masy powinienes zastosować jakiegos gaina...tym bardziej że siedzisz tyle godzin w szkole...a gainerka wysko węglowodanowego łatwo schować do plecaka(oczywiście przygotowanego już do picia) i jeżeli niemasz czasu na posiłek łyknąc własnie to. Ja mam bardzo szybka przmiane materii i tez bardzo cięzko jest mi nabrać masy tak samo trudno o regularne posiłki a po mass xxl z treca nabrałem i byłem bardzo zadowolony z efektów...natomiast niewolno zapominać że podstawa jest dobrze zbilansowana dieta a suple sa jedynie uzupełnieniem nie zastępują diety pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regulator tłuszczu

Następny temat

Kreatyna.

WHEY premium