SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - CZYTAJCIE !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a po czym to widać...??? Bo specjalnie się niczym nie chwalę... przynajmniej w tym poście..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 494 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3063
Ja sie nie wypowiem bo sie Vladowi naraże dzis zbytnio a jak spojrzalem w jego profil to ma troche wiecej miesa na sobie niz ja,wiec do konca dnia(1godz.)bede mu przytakiwal Vlad.4 RULEZ!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
mr. - ??

vlad - :/

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Mr notorycznie podpada mi w motoryzacji .. joke oczywiście bo Mr jest spoko gość... ale ja nadal oczekuję odpowiedzi..czym się chwalę... może ktoś mi powie.... nie uważam bym się powyżej czymolwiek chwalił..neguję tylko dziecinność niektórych wypowiedzi, wiarę w magiczne działania suplelentów i uważam że akurat na tyle się na tym znam, że mogę to robić... czy to jest chwalenie się??? Jeśli tak - to fakt chwale się

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
TEmat HMB był walkowany na forum już xxxxx razy i wiekszośc twierdzi że szkoda kasy i wogóle więc na pewno nikogo nie przekonasz Zresztą z tego co wiem na zagranicznych stronkach nikt się nie podnieca HMB, jak by było takie rewelacyjne to by każdy polecał

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
moze ktos powie...

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no dobra...skoro tak uważasz to się chwalę ..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
MR bojażliwy jestes boisz sie potyczek słownych

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
troche zle mnie zrozoomiales
poza tym nie masz o co unosic sie teraz
zreszta znasz doskonale moje stanowisko i sposoob myslenia, wiec powinienes wiedziec, co moge o tym wszystkim sadzic

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
JA SIĘ NIE UNOSZĘ....Tzn wstałem z krzesła akurat, więc w sumie to się uniosłem... ale tylko w dosłownym znaczeniu.... to była taka sobie bezsensowna głupia i dziwaczna uwaga nie skierowana w jakkiś konkretny sposób... po prostu zbytnio analizuję swoją wypowiedź

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kretynę???

Następny temat

efedryna

WHEY premium