SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB, które lepsze??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
bede kulturalny i jestem ale nie dla takich którzy po mnie jeżdżą bo jestem za młody na suplementy typu lukas i kilku jescze
tylko nie pamiętam nicków!!!!

A tak to oprócz nich POZDRO FOR ALL!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"ale nie dla takich którzy po mnie jeżdżą bo jestem za młody"

dla wszystkich bez wyjatku powinienes

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mietki jak nie chcesz przyjac do wiadomosci opracowan naukowych do dalej sie w sredniowieczu i stsosuj mleko w proszku twoj wybor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Whyduck, ja chce ci uświadomić nie to, że jesteś za młody, tylko to że w tym wieku prawie nic ci te suplementy nie dadzą. rozśmieszasz ludzi tym że byłeś u lekarza się "doinformować". Chyba na każdym opakowaniu jest napisane że ejst zalecana konsultacja z lekarzem. Owszem, suplementy i odżywki ci nie zaszkodzą, bo ich składniki możesz też znaleźć w normalnym pożywieniu, ale ich stosowanie w twoim wieku nie przyniesie ci oczekiwanych rezulatatów. Przestań więc trzymać się uparcie swoich "przekonań" odnośnie suplementacji, bo jesteś za młody. Idź sobie lepiej kup za przeznaczoną na suplementy kase jakis nowy zesaw klocków Lego, bedziesz mieć z tego większy pożytek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
Chciałem się dowiedzieć czegoś a nie tego że jestem za młody pytałem które HMB jest lepsze w kapsulkach czy tabletkach!!!! jak ktoś może to niech odpowie!!!! nie prosiłem o ocenianie mojego wieku tylko odpowiedź na której mi zależy!!!

"a mnie wsio rybno"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
a lucas tak przy okazji ci powiem że kolekcjonuje lego juz od dziecka i mam juz całkiem spory zestaw (12.5kg!!)!!!! I jescze suplementy to ja chowam w Lego przed rodzicami!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ale i tak uwazam ze dziecku tribusteronu nie polecicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy w kapsułkach czy w tabletkach... mi to różnicy nie robi ale podobno lepiej w kapsułakch bo lepiej się rozpuszczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
i o to mi chodziło!!!!

lucas masz SOGa!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadanie kapsulek jest ochrona subtancji czynnych przed dzialaniem sokow zoladkowych / nieraz wchodza w niekorzystne reakcje/
dlatego tez polecam ci kapsulki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

droższy olimp?

Następny temat

SWG 4000 i D-Ribose ???

WHEY premium