SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB, które lepsze??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Ale kiedyś olimp mówił że najlepsze na świecie jest HMB w tabletkach...
Podwarunkiem że dokupisz 10 innych produktów (tylko Olimpa) wtedy bedzie działało....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Panie Kolendowicz "Czarnuchok" o nic nam nie chodzi ale skoro Pan prezentuje nowości w imieniu firmy i podpisuje się jako team na innym forum nie widzimy przeszkód ,żeby robić podobnie i na tym forum.
Wtedy każdy trafnie odczyta Pańskie wypowiedzi .
Co do kapsułek to zapewniamy ,że przeprowadzonych ich badań i prób było setki bynajmniej nie w wodzie a to ,że je stosujemy?
Lubimy mieć gwarancję że klient dostaje produkt najlepszy ale i bezpieczny.
A poniżej link dla przypomnienia
http://www.trec.com.pl/forum/viewtopic.php?t=165


Panie Pyton1- R.O widzimy ,że wyrazy kibel,papier toaletowy to Pana ulubione ,czy to jakaś słabość do tych "rzeczy"?

OLIMP team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
słysze to poraz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dacie mi wreszcie spokój?

Miętas, wpadaj wpadaj do działu Olimpu ja tam często zaglądam, nawet czasem cos napisze, fajna klima, a każdy post ma po 50 odpowiedzi (dlaczego?)
meteorr - wpadaj też, jak najbardziej.. tam najbardziej byś się przydał?

Olimpie - jak wy to robicie? macie wsyztsko najwyższej jakości, z etykietami i słojami włącznie i macie najtańsze produkty.. :/ (jeszcze chyba musze się dużo nauczyć?)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny, Miętki w każdym dziale wytykać wasze błędy to dla mnie czysta przyjemność!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehehe jak psy
Rzygać mi się chce jak czytam co wypisuje koleś pod nickiem Olimpa, a śmieszy mnie jaką tym samym reklamę firmie robi.Proponuje jeszcze postraszyć banda super prawników.I oczerbniac dalej konkurencję.Typowo polski sposób prowadzenia biznesu.
Czarny, żeby tak śmierdzieć jak oni to możnaby im zrobić trochę złej roboty
Pozdro.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-07-07 00:18:56

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
nie kupuj hmb to strata kasy
sam kupuilem i zjadlem 3 opakowania i ...........nic
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Jeśli chodzi o najlepsze HMB to polecam TREKa w plynie. Jest tylko jeden problem jest to ochydne w smaku. Nie wytrzymalem tego smaku i kupilem OLIMPa mega pack 1250 w kapsulkach i jest również OK. Kiedyś też już to bralem i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Użytkowniku Olimp - proponowałbym prowadzenie tych żałosnych wywodów na Waszym wspaniałym firmowym kanale Olimp.

Co do HMB - osoby twierdzące,że HMB nic nie daje zdają się byc ludźmi, którzymają małe pojęcie okulturstyce, wspomaganiu i odżywianiu.Na pewno nie jest to środek dla początkujących,traktujących jeszcze raczej luźno swoją przygodę z kulturystyką.Dlaczego? Bo takie osoby nie mają jeszcze ukształtowanego odpowiednio sposobu myślenia.Uważają,że takie HMB, czy jakikolwiek inny suplemen, zdziała cuda i przyniesie Bóg wie jakie przyrosty.A rzczywistośc zwykle okazuje się nie ozpiszczac osób o tak wysokich wymaganiach. Skutecznośc HMB uzależniona jest od wielu czynników, z których w mojej opinii najważniejszymi są priorytet treningowy (masa/siła/rzeźba), odpowiednie odżywianie, prawidłowy trening i wreszcie długośc okresu suplementacji HMB. Mogę osobiście zaręczyc,że kiedy odpowiednio dobierze się moment suplementacji HMB oraz spełni się warunki dotyczące treningu i odzywiania, produkt ten jest w stanie przynieśc naprawdę dobre rezultaty. Ale na pewno nie jest cudownym środkiem, który da 20 kg suchej masy mięśniowej ciągu dwóch miesięcy suplementacji. Ja osobiście, na podstwie własnych doświadczeń mogę całym sercem polecic HMB osobom wiedzącym mniej więcej, o co chodzi w kulturystyce i co chcą osiągnąc.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to ja sie nie znam.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

droższy olimp?

Następny temat

SWG 4000 i D-Ribose ???

WHEY premium