SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH początek dla kobiety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

44

Wzrost

156

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

wegetariańska

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17%

Stan zdrowia

drobna niedoczynność tarczycy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak myslalem, bo na biezaco doradzasz w 80% tematach wiec pewnie czytales na szybkiego ;) zobaczymy co odpisze.

A do autorki nie mialem zamiaru Cie urazic to takie cos tylko wydaje mi sie ze cos zle zmierzylas, stawiam na bf, pewnie to obliczalas poprzez kalkulator z internetu ktory nam nie powie w 100% dokladny bf bo przy 44kg miec bf14% to az niemozliwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Pamiętaj, że u kobiety 14% to jest już naprawdę mało. Tutaj zobacz mniejwięcej jak to wygląda:

http://cdn.builtlean.com/wp-content/uploads/2012/09/body-fat-percentage-women.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Moja Żonka obecnie leci cyklicznie na suplu Hellfire i naprawdę działa to bardzo dobrze. Wg zdjęcia powyżej stawiam na 20 %. Do tego zbilansowana dieta, trening split 4xweek na czczo (o 7 rano), bez aero. Uprzedzając pytanie ma 37 lat, waży obecnie 52-3 kg przy 168 wzrostu. Brała 4 tyg, potem jej zaleciłem 4 tyg przerwy i teraz z powrotem 4 tyg. Chyba jeszcze spróbujemy vlcd 3-4 tyg i już powinno być naprawdę sucho "na plażę".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren + t3 +...?

Następny temat

Ból po metanabolu

WHEY premium