SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH dla osiemnastolatka, czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
A więc mam skończone 18 lat, w wakacje tego roku będzie 19, moje pytanie brzmi czy warto w moim przypadku wydać pieniądze na jakiś dobry stymulator hormonu wzrostu?Czy jest możliwe, abym choć trochę po nim podrósł (obecnie mam 174 cm), a jak nie, to czy przynajmniej pomógłby mi trochę w poprawie muskulatury np jako dodatek do kreatyny?Dodam,ze moje tempo wzrostu w ostatnim czasie jest znikome...
Proszę bardzo o odpowiedzi obeznanych w tym temacie ludzi, z góry wielkie dzięki ;)

Każdy jest kowalem swojego losu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
unia europejska okresla normy wg ktorych moze być hodowane nasz przyszly potencjalny obiad. jesli miecho jest z UE to niema się czego obawiac, nawet jesli producent zlamie prawo to wczesniej czy pozniej sie o tym dowiemy tak jak to mialo miejsce niedawno. a co do bialka to tez juz bylo mowione ze 100razy tak jak niema najzdrowszego warzywa tak samo niema najzdrowszego miesa/źródła białka. w jednym jest wiecej jednego aminokwasu w drugim drugiego, jesli bedziemy jedli monotonnie to bedziemy doprowadzac do nadmiaru jednych skladnikow odzywczych i niedoboru innych. zdrowo = urozmaicenie.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie, nie warto, a dlaczego to użyj wyszukiwarki i się dowiesz. Było tysiące razy.

Wypełnij ankietę działu:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
tak też się domyślałem, a w wyszukiwarce jakoś nie mogłem znaleźć podobnego przypadku, no ale nie ważne... dzięki za odpowiedź

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
To co w allegro nazywają stylumatorami HGH to jedna wielka ściema. Nie ma to nic wspólnego z ludzkim hormonem wzrostu.
A urośniesz tyle ile masz zapisane w genach. Nie masz na to żadnego wpływu. O wszystkim "zadecydowali" twoi rodzice i dziadkowie.
A jak chcesz się pośmiać to:
http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=2302.0

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2011-02-20 18:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
przypominam jeszcze o drugiej części mojego pytania, czy hgh pomogłoby mi w przyroście masy mięśniowej, czy jednak biorąc je nie zauważyłbym żadnej różnicy?

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hgh to w dziel doping
jeśli chodzi Ci o stymulatory hgh to jedna wielka ściema
więc sprecyzuj o co konkretnie pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
Chodzi mi oczywiście o suplementy diety dostępne powszechnie w sprzedaży, czyli o stymulatory hgh, te które zawierają aminkowasy:(lizynę, ornitynę, argininę, lizynę),GABA,B-ekdyzon, ekstrakt z macy, cynk itp.

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Szkoda czasu i pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
Jestem bardzo ciekawy jak skomentujecie pewien artykuł jaki znalazłem w internecie jakiś czas temu, już nawet nie pamiętam gdzie...Fakt faktem, żę jest bardzo ciekawy i daje dużo do myślenia ;)


"Oto poradnik opracowany przeze mnie, który (wg. mnie !!!) pozwala na osiągnięcie wyższego wzrostu, niż jest nam dane:
1.krok: Idziesz do apteki i mówisz ten ładny wierszyk pani w okienku: "Poproszę wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie "REXORUBIA"
2.krok: Kupujesz argininę w sklepie z odżywkami. Preparaty zawierające argininę mają często w nazwie "HGH" mimo że nie są hormonami wzrostu.
3.krok: Wszystko ładnie łykasz w dawkach zalecanych w ulotkach z wyjątkiem argininy, którą bierzesz w 2 razy większej dawce niż wskazane (ja tak robiłem i nie miałem żadnych złych skutków ubocznych).
Jesz dużo NABIAŁU i MIĘSA (najlepiej drobiowe- najzdrowsze). Musisz spożywać bardzo dużo białka. Nawet jak twoi rodzice będą mieć po 2 metry wzrostu, a ty nie będziesz spożywał odpowiedniej ilości białka to ni ch*ja nie urośniesz!!!
Dużo śpij!!!!!! Staraj się kłaść o takiej porze dnia, aby cię budzik nie musiał budzić rano(o ile go używasz). Budź się sam, nie za pomocą budzika!
Dużo ćwicz (nie tylko na siłowni), ruszaj się, biegaj, pływaj, rób brzuszki, pompki- cokolwiek! Staraj się być aktywny fizycznie!
Zjedz ostatni posiłek 4-5 godzin przed zaśnięciem.
Nie głódź się!!! To bzdura, że głód pomaga w procesie wzrastania. Wprawdzie hormon wzrostu wytwarza się wówczas w większych ilościach niż po posiłku, ale wtedy wątroba hamuje wydzielanie somatomedyn, a bez nich hormon wzrostu jest niczym!!! W czasie głodu wytwarza się hormon wzrostu po to aby organizm w trybie ekspresowym wykorzystał tłuszcz zgromadzony w tkance tłuszczowej, bo brakuje węglowodanów, a organizm potrzebuje energii 24h/ dobę. Nawet jak leżymy i oglądamy TV to spalamy kalorie, oczywiście w mniejszych ilościach niż podczas wysiłku fizycznego."

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Jak skomentujemy? Zieeewww;)
Wiadomo, trzymasz odpowiednią dietę, ćwiczysz, nie dopuszczasz do niedoboru mikroskładników i witamin to budujesz tkankę mięśniową. Ale co masz urosnąć to i tak urośniesz, ale nie będziesz mieć ani mm więcej niż to zapisane w genach.

A... drobiowe - najzdrowsze;) Wielkie LOL. Może tak było z 20 lat temu, teraz kurak na wielki syf.
Chyba wołowina jest najzdrowsza, ale ta powyżej 50zł za kg. Cyc to ~12zł/kg, pomyśl skąd taka różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
teraz kurak na wielki syf - co to za mongolskie teorie? Rozwiń swoją myśl.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-02-21 20:59:32

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase zima 2011 :)

Następny temat

Jakie wegle: Carbo VS Wazy Maize (skrobia kukurydziana)

WHEY premium