SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
"po co walic tyle sajdowego clomidu jak mozna w to miejsce wsadzic kilka inj hcg.?"
Ksiedzu, gonadotropina kosmowka dziala jak hormon LH ktory pobudza jadra do produkcji tescia, ale pomiedzy przysadka a jadrami zachodzi tzw sprzezenie zwrotne-tzn hormon LH powstaje za posrednictwem hormonu uwalniania gonadotropiny(gnrh) Czyli wkuwajac samo hcg(nasladujace hormon lh) dajesz sygnal do zaprzestania produkcji gnrh, wiec hcg powinno sie brac wraz z clomidem badz nolva, ktore pobudza przysadke do produkcji gnrh

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
wlasnie dlatego na pct jest combo hcg/nolva

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
PrzeGibon co mają androgeny do HCG? Przecież to imitacja LH. Poza tym HCG w środowisku androgenowym możesz używać bezpiecznie.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-03-02 10:50:26

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
co nie zmienia faktu ze mowa o hcg na tym forum jest ciezka

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Co masz na myśli?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
przewertowalem tematy o hcg i odpowiedzi wygladaja na wymuszone,szczatkowe i sa sprzeczne

odniose sie do twojej odpowiedzi do przegibona
chodzi o to zeby hcg wznowil naturalna produkcje testa (czyt.wsadzic go w miesce clomidu)to ja tez nie widze sensu uderzania go gdy duze dawki testa jeszcze buszuja w org.chodzi o odblokowanie a nie chwilowe podniesienie testa

dzialanie hcg zawsze bylo niecalkowicie zrozumialem tutaj a przeciez to nie jest magia.
na chlopski rozum..hcg jest po to by wznowic producje testa.wiec po co dziabac hcg w czasie cyklu(czesto sie widzi zeby dodac hcg 2 tyg przed rozpoczeciem pct) gdy poziom testa jest jeszcze wysoki..by pozniej brac syfisty clomid ktory tez wzmaga produkcje testa lecz slabiej z wyraznimy sajdami...
nie lepiej hcg wbic w miesce clomidu??(hcg oczywiscie z nolva)
sposob bardziej ekonomiczny i zdrowszy

czemu ludzie tak kurczowo 3maja sie clomidu na pct?przyzwyczajenie?
to jest wlasnie dla mnie niezrozumialem

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-03-02 11:47:40

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Kolego naczytałeś się trochę o HCG, ale widzę że paru rzeczy nie rozumiesz. Nie chodzi o podwyższenie testa na cyklu, bo po co? Tylko o zmuszenie jąder do pracy, by uniknąć ich atrofii po której odblokowanie po cyklu będzie ZNACZNIE utrudnione. Przy długich cyklach powinno się co parę tygodni przeprowadzać mikrokuracje na HCG lub nawet co tydzień-dwa 500ui. A dlaczego 2 tyg prze końcem cyklu? Dlatego, że w środowisku androgenowym nie dojdzie do tak dużej aromatyzacji jak na PCT gdzie androgenów prawie nie ma i ryzyko sajdów estrogenowych jest zminimalizowane. Drugi powód to to że 2 ciągu tych 2 tyg zdążysz przygotować jądra do produkcji testa przez stymujację SERMami na podwzgorze.

Możemy o odbloku podyskutować, jak macie dobre argumenty

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-03-02 12:10:02

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
A dlaczego 2 tyg prze końcem cyklu? Dlatego, że w środowisku androgenowym nie dojdzie do tak dużej aromatyzacji jak na PCT gdzie androgenów prawie nie ma i ryzyko sajdów estrogenowych jest zminimalizowane.

nie rozumiem tej twojej odpowiedzi.jestem prostym czlowiekiem i wytlumacz mi to na zasadzie budowy cepa.
ciagle nie widze odpowiedzi i sensu walenia hcg gdy saa jeszcze siedza w org.przytocze czesc opisu z innego serwisu kult.

kończąc cykl z zastosowaniem Sustanonu, poziom testosteronu pozostanie podwyższony jeszcze przez 3 - 4 tygodnie po ostatniej iniekcji. Dlatego użycie HCG zaraz po ostatniej dawce Sustanonu będzie zupełnie bezużyteczne. Należy odczekać aż poziom androgenów opadnie, biorąc pod uwagę okres półtrwania środka, i dopiero rozpocząć terapię z HCG. W przypadku Sustatnonu po 3 - 4 tygodniach od ostatniego zastrzyku.


po 2 po co mam przygotowywac org. jak moge poprostu dac mu kopa rozpoczynajac kuracje hcg/nolva.np na podstawie tego:


Bardzo skutecznym okazuje się być połączenie HCG z Nolvadexem/Clomidem w ramach odblokowania - HCG przywracając aktywność jąder, SERM odblokowując podwzgórze i przywracając odpowiednie wydzielanie gonadotropin z przysadki. Standardowo rozpoczyna się z użyciem obu środków, kończąc samym Clomidem/Nolvadexem, po zaprzestaniu iniekcji z HCG. Zabieg taki przyczyni się do szybkiego przywrócenia prawidłowego poziomu testosteronu, który pozostanie w miarę stabilny po odstawieniu środków. Jest to najlepsze możliwe działanie w celu zachowania jak największego odsetku przyrostów z cyklu.


czylyy dla mnie to wychodzi. rozpoczynamy pct..3 tyg combo hcg/nolva pozniej jeszcze 3 tyg sama nolva. 2 tyg po hcg robimy badanie na poziom testa gdy jest za maly to dodajemy 50mg clomidu eod i wszystko..
jak widze dawki clomidu powyzej 100mg to mnie az ciary przechodza

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-03-02 12:30:14

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Przecież napisałem żeby nie doprowadzić do atrofii jąder, bo odblok będzie utrudniony. Już nie wiem jak to prościej napisać Na odbloku też można, nie przeczę, ale po co tak kumulować estrogeny w sobie, raz że po cyklu, a dwa że po HCG. Wtedy Nolvę trzeba zwiększać itp. A więcej Nolvy to po cyklu na wątrobę dobrze nie robi.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
aha wczesniej nie zrozumialem ocb ..jezeli chodzie o kurczenie sie jajek to czaje i nie neguje dodawania hcg do cyklu,jeno walczylem o kwestie hcg w pct

szczerze ci powiem ze wole zjesc 2 tab nolvy niz clomidu

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-03-02 13:35:37

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nizoral a tradzik sterydowy

Następny temat

Winstrol w tabletkach?

WHEY premium