SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HAPKIDO

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Style tradycyjne. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 202
czy mozna gdzies trenowac hakipido w wielkopolsce? i czy jest to dobra sztuka walki na ulice?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 862
hapkido chyba nie ale aikido możesz trenować jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 202
gdzie jest aikido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1610
Ulica testuje człowieka a nie sztukę walki. Pod ulicę najlepiej trenować sprint.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 862
a gdzie jesteś w wielkopolsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmm 30km od kalisza miedzy ostrowem jarocinem i kaliszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kurde nie znalazłem żadnego aikido w tym miejscu a może jakaś inna sztuka walki >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a gdzie jest to aikido dokladnie? mnie interesuje cos jak bjj laczone z muay thai , mma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ogolnie samochod mam moge dojezdzac to nie problem dla mnie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub w Gdyni

Następny temat

shootfighting

Fruzelina