SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guzek obok bicepsa/łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409


Witam!
Miejsce jego lokalizacji zaznaczone na fotce (czarne kółko)
A więc tak... jest to taki hmm twardy guz pod skórą. Nie dający żadnych oznak na skórze; zmiana koloru skory w tym miejscu,obrzęk itp itd Po prostu jest. Nie boli nawet gdy dotykam. Wie ktoś co to może być? A powstał jakos wczoraj/dziś. Bica mierze praktycznie codziennie wiec na pewno bym to wyczuł, jeśli by to już było od dawna. I nie mam pojęcia czy w coś uderzyłem. Wie ktoś może co to ? Może po prostu przesadzam.. Ale jeszcze nigdy sie z takim czyms nie spotkałem na swoim ciele :P
dzieki za odp pozdro

Zmieniony przez - Omen6667 w dniu 2010-03-04 15:59:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Dobra doczytałem co nieco na necie i wychodzi, że to może być Ganglion. Niebolesny guzek pod skórą-no zgadza się. Lecz moje pytanie teraz brzmi ;p to że mam to obok bicka , a to może ALE NIE MUSI uciska nerw itd. to może to mieć jakiś wpływ na przyrosty w bicu? Wiem głupie pytanie no ale człowiek uczy sie cały czas :P wiec wybaczcie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimą wiecznie chory.. nic nie działa

Następny temat

Problem....

WHEY premium