SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenie bicepsa i prad na wewn. stronie lokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Witam. Jestem nowym uzytkownikiem sfd, wiec sie przedstawie. Kamil mam na imie i mam 21 lat.
Mam problem z prawym lokciem (reka dominujaca), a wiec gdy zaciskam piesc i lekko skrece ja do wewnatrz i zegne reke slysze chrupanie w lokciu. Wiec. Od jakis 3 tygodni pozeram glukozamine,msm oraz witamine C. Wyczytalem ze w stawach w lokciu jest kolagen 2 typu i kieruje pytanie co powinienem jesc oprocz zelek?(choc one nie maja tego kolagenu ale podobo dobrze wplywaja na smarownie).
Druga spawa . Jak cwicze bejca prawego i prostuje to mam "prad" w wewnetrznej stronie reki a dokladnie na "zgiecu" ten caly"prad" w ulamkach sekund przechodzi przez cale przedramie(strona wewnetrzna) az do kciuka. Bol jesst odczowalny od 2.5kg. Mysle ze to moze byc cos ze sciegnem jakims . Prosze o wyrozumialsc to pierwszy post. Pozdrawiam

Jestem tylko czlowiekiem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19486
Możliwe że masz nerw uciskany w jakiś sposób? Najlepiej idź do lekarza, zrób badanie, czy jakieś prześwietlenie żebyś miał 100% pewności i wiedział jak to leczyć.

Masa,masa,masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
brzmi trochę jak problem z nerwem promieniowym, ale nie wiadomo.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
tzn muSiek90 to pytanie czy twierdzenie? :) zaraz poszukam cos z tym nerwem...
Jezeli to bylby faktycznie ten nerw promieniowy co jak mozena to wyleczyc i jak nie dopuscic do nastepnych takich sytuacji? (rada dla mnie i innych). Szwaqier mowil cos aby cwiczyc przedramie ,mowi ze tez mial podobnie a jak wyropbil przedramie to bylo wszystko oka. Polecal szczegolnie tz "zegary" a takze branie lamanej i podnoszenie nadgarstkami. Co Wy na to?

Jestem tylko czlowiekiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy w młodym wieku

Następny temat

Bakteriolog!!!

WHEY premium