SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gumy oporowe - wybór

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11016 Napisanych postów 50598 Wiek 29 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam gum oporowych dobrej jakości (te co mają 5 kolorów i różne uchwyty) poleci ktoś jakieś? bo na allegro jest pełno w zakresie cenowym 40-180 zł a nie chce ich wyrzucać do kosza po dwóch miesiącach treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16934 Napisanych postów 129407 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447443
Większosć zapewne będzie podobna, bo to jest to samo różniące się nadrukiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 12947 Napisanych postów 50578 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388363
Witaj,
rzuć okiem na ofertę Sklepu SFD: https://sklep.sfd.pl/Skakanki_i_gumy-k955.html

Może coś Cię zainteresuje.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5711 Napisanych postów 60775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 752511
Ja mam z firmy movo i polecam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 5352 Napisanych postów 70834 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 721620
Większość są to te same gumy pod określoną nazwą firmy, dla której wyprodukowanie ich zostało zlecone podwykonawcy. Oczywiście są gumy o różnym oporze, szerokości, czy długości. Od power band do mini band. Każde z nich mają swoje przeznaczenie pod określone ćwiczenia, mobilizację, itp. Jeżeli chcesz wykorzystać je holistycznie, to warto zaopatrzyć się w takie i takie. Osobiście mam te sugerowane w jednej z wypowiedzi powyżej i jestem z nich zadowolony. Pamiętaj jednak, że aby w odpowiedni sposób zaangażować mięśnie i uzyskać najlepsze efekty, same gumy nie wystarczą.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki, a budowa mięśni

Water