SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gubienie sadła, poprawa sylwetki, czas zacząć...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
aha ok rozdzielę tak, jak zasugerowałeś mc i przysiady. Tylko jak robię przysiady to jakie ćwiczenie na plecy? I jak robię mc to jakie na nogi? Dołożyć jeszcze jakieś ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Przy przysiadach i tak plecy pracują. Tak samo przy martwym pracują nogi. Tylko w odpowiednio mniejszym zakresie (chyba żę MC sumo robisz), żeby nie przedobrzyć.
Kumpel kiedyś robił 2x w tygodniu ciężko plecy i 2x ciężko nogi i się po prostu przetrenował. A np. mniejszą partię mięsniową (klatę) obecnie trenuje 5x w tygodniu i się elegancko czuje.

Jeszcze poczekaj na wypowiedzi ekspertów w sprawie treningu, ja jestem podobnym leszczem jak Ty, piszę z obserwacji własnych i moich ziomków z pakierni.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
heh okej, ale coś nikt nie zagląda, więc i Twoje uwagi dla mnie sporo znaczą :) robisz na przemian przysiady z sztangą z przodu, z tyłu, czy jakoś łączysz? Ponoć inne mięśnie tu i tu pracują...? Wiem tylko tyle, że muszę z kumplem zaopatrzyć się w jakieś stojaki, bo ciężko się później odkłada ten ciężar przy przysiadach :/ dzisiaj najbardziej bolą mięśnie ud i pośladków, heh :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ja akurat robię tylko przysiady klasyczne (na barkach sztanga) tyłkiem do ziemi. Na dodatkowe serie przednich szkoda mi czasu, a w zastępstwie całkowitym też mi się nie chce robić, bo a) nie umiem jeszcze fajnie trzymać sztangi jak ciężarowcy, a skrzyżnego nie lubię; b) większy respekt przy tylnych, bo obciążenie większe

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
witam,
dzisiaj jestem wypluty :/ MC mnie wykończyło :)
1. MC 12/10/8/6 kończone na 70kg
2. Klata skos górny 12/10/8/6 kończone na 67kg
3. Barki podnoszenie żołnierskie 10/8/6 kończone na 47kg
4. Biceps 10/8/6 kończone na 37kg
5. Triceps 10/8/6 kończone na 27kg

wyniki mizerne, ale będę zapisywać i sprawdzać progres zarówno w wymiarach, jak i kg :)

tyle ode mnie dziś :)
serek tv i kima :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
ponownie ja :) nikt nie zagląda, nie komentuje...szkoda, no ale trudno :/
wczorajszy trening był trochę zabawny, a mianowicie przy 3serii przysiadów rozerwały mi się bokserki :D kolega wykładał się ze śmiechu, ja też aż się popłakałem :D myślałem, że to dres ;p trening wyglądał następująco:
1. Przysiad ze sztangą 10/8/6 kończąc na 60kg
2. Klata płasko 10/8/6 kończąc 75kg
3. Wyciskanie żołnierskie 10/8/6
4. Zginanie ramion 10/8/6
5. Wyciskanie francuskie leżąc 10/8/6

i teraz takie pytanko, o ile ktoś odp. :) zmieniać wyciskanie na klatkę raz płasko, raz skos góra? jakieś inne ćwiczenia zmieniać, dokładać? co tydzień, miesiąc?

Ogólnie wróciłem już prawie do zdrowia, więc i basenik jutro raczej zaliczę :)
Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
dalej 0 odzewu :/
dzisiejszy trening
progres o 5kg na MC i wyciskaniu skos.
tyle ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Zebra85r

i teraz takie pytanko, o ile ktoś odp. :) zmieniać wyciskanie na klatkę raz płasko, raz skos góra? jakieś inne ćwiczenia zmieniać, dokładać? co tydzień, miesiąc?


Rób jeden i ten sam plan przez okres 6-8 tygodni i nie dodawaj anie nie zmieniaj przez ten czas ćwiczeni potem robisz następny "cykl" i wtedy zmieniasz/dodajesz nowe ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
dzięki za odp :)
może doradzisz coś z dietą? Bo 2kg przez 6tyg to tyle, co nic :/ i się zastanawiam kiedy coś poleci...na razie siła rośnie...czekam na cieplejsze dni i zaczynam biegać, mam nadzieję że to pomoże w stałej utracie wagi :) do 90kg jak zejdę do wakacji będzie git :) a jak jeszcze jakiś mięsień zostanie to już mega git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
dzisiaj przysiady mnie wykończyły nie miałem już chęci na nic dalej :)
10/8/6/6 kończąc na 72kg, czyli dużo więcej jak ostatnio, serducho to mi potem waliło fest :)
klata +3kg reszta bez zmian, może dlatego że sił ubyło po nogach i klacie... tyle na dziś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- sprostowanie, pomoc

Następny temat

moja dieta (licze na pomoc, sugestie)

WHEY premium