SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golenie miejsc intymnych u faceta (pierwszy raz)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
Finalriot wielkie, dzięki. Niebawem spróbuję. Łap SOG'a :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
a jak masz busz to maszynka do wlosow jak najkrocej i potem

pianka i maszynka jednarozowa i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
osobiście tego kremu Vanity nie polecam, używałem go kiedyś, na mnie nie działał i śmierdzi. Palnika też nie polecam co do poradnika to jest to banalne:
- pierw maszynką taka do włosów ścinasz jak najkrócej (pamiętaj żeby mieć nasadkę bo bez niej się pokaleczysz)
- piankę normalnie nakładasz i maszynką, golisz miejsce po miejscu na spokojnie czyścisz ją
- ciepła wodą sobie opłucz balsam i gotowe

jak będziesz robił spokojnie to Ci się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
veet do depilacji miejsc intymnych pod prysznic...3 min. i aksamit !!! ze 35 pln!!!

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
moja rada zainwestuj w bodygroom philipsa badz z brauna maszynke do ciala meska

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
Po tych kremach skóra za bardzo nie piecze i nie jest czerwona? Na jaką długość to działa? 1mm. 2mm czy moze i z 5mm da rade? Krem to mi sie wydaje idealna sprawa, szukalem nie raz, i trafialem tylko na wynalazki na allegro i nie kupowalem, ktos kiedys pisal o Veet do nóg, ale jak sie minute dluzej trzymalo nalozony to potem byl hardkor :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Zależy od kremu i od skóry. Krem najlepiej w miejsca niedostepne mocno jak komus zalezy bo drogo wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
tylko nie kupuj kremow do depilacji np nog tylko typowo do miejsc intymnych a jak nie to pod prysznicem zwykla jednorazowka co 2-3 dni i nie trzeba sie pier*olic bo im mniejsze wloski tym latwiej idzie i pamietaj ze dziewczyna tez nie lubi miec klaków miedzy zebami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
Nie jestem sadystą żeby małemu co trzy dni trawnik kosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
Czyli jak golisz sobie brode to tez jestes sadysta? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odświeżam temat - tetralysal i zapalenie skóry

Następny temat

pytanie o poradnię

WHEY premium