SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutamina z kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no to tak jak napisauem...

jedna porcja gluty na rano - 5g ...20min przed posilkiem...

druga porcja -5g- wraz z kreatyna -6g- po treningu ...wszystko mozesz zapodac z 50g glukozy...natychmiast po treningu...po wspomnianych 50min ten pozadny posilek..


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mom takie inne pytanko:
jaką opcje byście wybrali:
1 kreatyna z whey gainerem
2 kreatyna z glutaminą
ktora opcja jest lepsza i da lepsze efekty??
czy sie opłaca brać glute z kretka?
dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
2...
kaloryczniosc nadrabiaj dieta a nie baw sie w gainery jesli masz do wybory tak swietny produkt jak glutamina...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
MisiOO dziki masz soba.Ale jeszcze jedno pytanie czy to 10 g gluty napewno starczy dzinnie.Ja waze 95 kg I czy kreatyne lepiej brac z glutamina przed sniadaniem czy 30 min przed treningiem?(oczywiscie to 5 g po treningu swoja droga biare) I to juz bedzie wsia jak mi odpowiesz.Jeszcze raz dzieki

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak 10g to optymalna dawka...zreszta dzialanie glutaminy odczujesz po dluzszym czasie...a z tymi 95kg jest tak ze zapewne nie sa to czyste miesnie...tazke bez obaw...glutaminy nie zabraknie miesnia


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Denis: ja bym wybrał opcje nr 1.
Pozdro.
Glutamina jest suplementem który dodajesz w cyklu masowym gdy masz już wystarczające podstawy w postaci gainera,białka i kreatyny.Nie jest ona podstawa suplementacji.


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja popieram Misia. Zdecydowanie wersja 2, czyli kreatyna z glutaminą.
Glutamina, razem zresztą z BCAA to najlepsze antykataboliki, więc po treningu są priorytetem! A zamiast gainera czy carbo wystarczy wartościowy posiłek potreningowy. Więc nie wydaje mi się, aby wersja pierwsza była lepsza.

Pozdrawiam.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji
Członek mafia.suple.hardcor.pl

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Aha, i jeszcze tak.
Nie wydaje mi się też, aby glutamina była suplementem dodawanym tylko do cykli masowych. Tym bardziej niezrozumiałe jest dla mnie zdanie, że co to znaczy mieć "wystarczające podstawy w postaci gainera ..."

Pozdrówka.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji
Członek mafia.suple.hardcor.pl

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
dokuadnie...
wg mnie glutamina dodana do cyklu masowego nie wiele da bo jej dzialanie idzie odczuc po dosc dlugim okresie...dlatego moim zdaniem jest to podstawowy suplekment dajacy zawsze takie same efekty...i warto go uwzglednic na pierwszych miejscach listy supli

a co do gainera to wg mnie to posilek dla zapracowanych lub leniwych...ktory w rzeczywistosci z uwagi na WW o IG wysokim daje duzo tluszczu...juz lepiej nadrabiac wg mnie kalorie czyms jak orzechy i wafle ryzowe (mimo iz maja wysokie IG to maja jednoczesnie niesklie GL)


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***


Zmieniony przez - misOO w dniu 2003-07-31 11:05:39

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Otóz panowie Glutamkina jest za***ista ale nie jako podstawa jak kolo ma doi wydania powiedzmy 200 złotych i liczy na jakiś efekt z tych pieniędzy to gainer i białko będą podstawowymi suplementami do tego celu.Po treningu...glkutamina i bcaa jako priorytet? spoko,ale jak masz mało kasy to równie dobrze będzie jak po treningu zapodasz sobie glukoze a po kilkunastu minutach dobrego gainera.
takie jest moje zdanie.Jeśli ktoś jest szczupły i ma problemy z masą top gainer jest na pierwszym miejscu,glutamina daleko za nim.Nigdy nie kupiłbym glutaminy p[rzy małej gotówce i szybkiej przemianie materii.Misiu wysokie ig nie zawsze oznacza tłuszcz.jeśli jesteś chudy i nie mozesz przytyć wskazane jest spożywanie tzw. bomb kalorycznych które polegają na ładowaniu w jednym posiłku oprócz standardowej kombinacji węgli złożonych.białek i tłuszczy również wegli o wysokim ig.Osobie szczupłej nie zaszkodzi na pewno-jestem tego przykładem.
Pozdro.
ps. opinia jak dupa,każdy ma inna..

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dkogoś kto napisze mi jaką diete powinienem stosować

Następny temat

WHEY GAINER

WHEY premium