SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukoza podczas treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Mam nadzieje ze moje magazynuja

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Wszystko zalezy od ilosci spozywanej glukozy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Juz wiem o co chce zapytac

Po co dazymy do uzyskania "powysilkowej nadkompensacji glikogenu"?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po to aby
1. uzupelnic to co staciles na treningu
2. wzbogacic na tyle zasoby
aby na nstepnym treningu nie zabraklo :D
jesli trening nie jest czesty a jesz ww to i tak uzupelnisz
jesli masz czeste trening np 2* dziennie to wazne jest abys mial te nadwyzke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Rozumim! Dzieki za odpowiedz. Czyli mnie dotyczy tylko punkt pierwszy

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Jezeli nie spozywalbys glukozy podczas treningu, chcialbys uzupelnic glikogen w miesniach po treningu to spozywaj glukoze bezposrednio po treningu w ilosci 0,8g na kazdy 1kg masy ciala ;) Jest to optymalna dawka ;)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko zalezy optymalna do czego :D
nie ma czegos takiego jak optymalna dawka zawsze i wszedzie i dla kazdego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Bezposrednio po treningu spozywam 30g glukozy a to jest 0.36g/kg. Tylko ze w czasie treningu nog dodatkowo 30g (byla glukoza, teraz bedzie carbo).

Jeszcze cos, gdzie moge poczytac jakies podstawy o suplementach WW, ktore sa jakie itd, jakie roznice miedzy carbo a glukoza itd?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
"tylko zalezy optymalna do czego :D
nie ma czegos takiego jak optymalna dawka zawsze i wszedzie i dla kazdego :D "

Z tego co wiem to dawka 0,8g/1kg masy ciala, jest bezpieczna i wystarcajaca aby uzupelnic glikogen w miesniach ;) IMO lepiej dawkowac wg. tego przelicznika niz np. standardowo 30g lub 50g , bo wlasnie takie ogolne dawki "dla wszystkich" sa bez sensu, dla jednych za male dla drugich za duze(chociaz o to trudniej ;) ) .
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jak mam trening silowy 3 serie po 3 powtorzenia to tez tyle potrzebuje ??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tluszczow, zestawik.

Następny temat

co najlepiej zarzywać ze spalaczy tłuszczu ??

WHEY premium