SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Witam mam 19 lat i od roku chodze na silke.Moim problemem jest gino krotka historia:PO ok 2 miesiacach intesywnych cwiczen zaczelo sie cos dziac w 2 sutac takie jakby grudki duze pod nimi wyczulem poszedlem do lekarza i powiedziala ze to nic.Potem w lewym zniknelo i nagle sie zaczelo w prawym ... bylem juz u lekarza w czerwcu z tym jest to gino.
Dostalem skierowanie do endo ale najblizszy termin to 18 sierpien na ktory jestem zapisany./
Moj problem polega na tym iz to gino nie wiem czy rosnie ciagle ale mnie boli dosyc czesto sut jest ogolnie opuchniety i cos tam widac ze jest.

Moje pytanie jest takie czy sa jakiejs metody chociazby zmniejszenia widocznosci tego syfu??Jakas profilaktyka bo ogolnie denerwuje mnie troche ta sytuacja jest irytujaca.
Pozdro byki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nie zawsze sie tak uda. Do endokrynologa niestety sa ogromne kolejki az chore ze tyle mozna czekac. Tam sie zapisuje i jak nie ma wolnego terminu to nie wcisnie, jedynie moze wziac numer tel i zadzwonic jak bedzie wolny terrmin. Czesto tak mialem ale nie zawsze sie udaje. Prywatne usuniecie gruczolow to koszt 1,5-4k. Ale lepiej isc do dobrego specjalisty zeby nie powrocilo bo ponoc moze nawrocic jak zle wytna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
18 sierpien 2014??

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Tak tyle juz czekam.Moze niedlugo pojde zrobic badania bo internista nie chce mi wypisac skierowania bo to endo tylko moze bylem u niej i doslownie to moze gowno zrobic ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
idz prywatnie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
j/w nie ma na co czekać.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Jak myslicie ile moze kosztowac taka wizyta a i pewnie za caly panel badan bede musial placic z wlasnej kieszeni nie wiem czy mnie stac na to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
polska służba zdrowia :D powodzenia do tego czasu bedziesz panienką :D idz do prywatnego albo zakup se specyfiki bo zdarza sie ze młodych chłpakom tak wywala gino, a jak mozesz to wrzuć foto klaty

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
Co do fatu to nie jest go sporo tylko zdjecie z dupy i pod koniec dnia gdzie obzarty itd.
Jak myslicie skrajna redukcja na lato by cos dala?
Chyba nie jest tak zle z moim gino foto;






Zmieniony przez - MaxFitness w dniu 2013-12-08 22:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Moim zdaniem gyno nie ma bardziej lipo jak u mnie :) a w tym wieku moga bolec suty jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
moze powinien zbadać poziom testosteronu i estrogenów by być pewniejszym wtedy byłoby to widać bardziej na papierze o co chodzi

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Szczerze mówiąc to wygląda h**owo, zwłaszcza, że jest po jednej stronie... Jeśli masz guzki wyczuwalne, bolące to jest to gino, nie żadne lipo;

Zrób badania: testosteron + estradiol + prolaktyna

Do endo masz odległy termin - idź na wizytę prywatną, najlepiej do lekarza, który pracuje w przychodni lub szpitalu państwowym - wtedy jest spora szansa, że albo za dodatkową opłatą podstołową, albo "z uprzejmości" da ci skierowanie na zabieg i zrobisz go sobie za free.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA CYKLU 200 METY + 20 ML CYPIO

Następny temat

Pyt o diete

WHEY premium