SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZPISKA CYKLU 200 METY + 20 ML CYPIO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

85

Wzrost

178

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

120

Obwód uda

58

Obwód talii

88

Staż na siłowni

2,5 roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2g bialka , 2 g wegli

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

20 ml Propionate + 120 tabs Stanazolol

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

zakonczony w październiku tego roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia/mezomorfik

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owlosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

niewiem jak obliczyc

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

120/150/ nie praktykuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
Czesc, moglibyscie mi rozpisac cykl skladajacy sie z 200 mety + 20 ml Cypio.

Zastanawiam sie nad tym by mete ciagnac 1-8 po 30 mg + 1-3 cypio po 500 mg e9d , 3-6 po 700, 7-8 zrobic zejscie o 50% nastepnie na 25% i zaczac PCT z Tamoxem i Provironem.

Kolejna rzecz- po ostatnim cyklu zostal mi maly guzek pod sutkiem, przez co teraz sie zastanawiam czy brac Tamox od samego poczatku czy dopiero jak cos sie bedzie dziac, ewentualnie Letro trzymac w pogotowiu.

??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Bez sensu taka piramida. Daj tak:

1-6 meta 30-40mg ed
1-6 cypio 400mg ew
7-12 cypio 500-600mg ew

HCG w 6-tym tygodniu 5x1000iu e2d. Na odblok zaczynasz po ostatnim strzale cypka i bijesz też 5x1000iu e2d a trzy dni po ostatnim HCG dajesz clom po 50mg na noc przez 3 tygodnie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
A co do antyestrogenu brac Tamoxa od poczatku z racji na sklonnosc do gino, czy czekac i brac dopiero jak cos sie zacznie dziac, zastanawiam sie tez nad profilaktycznm braniem w trakci cyklu Propeci, czy przy takich dawkach odpuscic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli coś Ci tam zostało jak piszesz to leć od początku tamoxa po 10mg

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
5x 1000ui oznacza, że mam bić na raz 5000ui hcg co 2 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
Czy 5 strzałów po 1000iu co 2 dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24272 Napisanych postów 67995 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537503
1000j co 2 dzień

Jeśli małe gino masz to jak test wejdzie to się powiększy na 100%

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
hmmm muszę powiedzieć, że mnie zmartwiłeś tym gino..To Tamox od samego początku jak Kruq napisal nie pomoże by temu zapobiec?? Może lepiej zastosować Letrozol?? Boję się, że wtedy zabardzo zbiję estro i nie będzie przysrostu.. Pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24272 Napisanych postów 67995 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537503
Najlepiej to wyciąć jeśli masz guzka i przypuszczasz ze to gino. Wcale u nas w pl gino wyciąć nie jest ciężko. Robia to na nfz, czekasz krótko nawet 2 tyg-2 miechy. Kolega wycinal za mlodu, teraz ma spokój i wali do oporu.
Ps. Wcale nie potrzebny endokrynolog etc... Wizyta u rodzinnego-skierowanie do chirurga- ocena i decyzja od razu. Pozdro

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1036
Chlastać się... nie dosłownie , ale przeraża mnie myśl na temat tego że mają mi coś wycinać.. Tego nie widać tylko jak dotknę sutaa, wyskoczyło po ostatnim cyklu wiec raczej gino.. Chyba sie przejde do endokrynologa przed zaczęciem cyklu co on powie na to.
Dzięki za pomoc i zainteresowanie.

Jak coś więcej sie dowiem na temat mojego guzka dam znaka.
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol

Następny temat

Ginekomastia.

WHEY premium