SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gentropin 36j.m. (12mg) prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Witam zarejestrowałem się tutaj by zapytac was o taki produkt jak gentropin 36j.m. (12mg) firmy pfizer polska jezeli wiecie cos na temat tego produktu to bardzo prosze was o pomoc powiedzcie mi jaka jest cena detaliczna na ulicy tego produktu ile opłaca sie za to zapłacic i wogole czy to jest warte uwagi ....to jest sprawa zycia i smieci mojego portfela tak wiec prosze o jak najszybsza pomoc :) dziekuję ankiety nie uzupełniam do konca bo poprostu chce zadac pytanie tylko o to...najbardziej mi zależy na tym abym dowiedzial sie ile to kosztuje i ile to jest warte

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 103

Wzrost: 185

Obwód klatki: 119

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 95

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: 5 lat

Ilość spożywanego białka: ponad 3 gramy na kilogram ciala

Ilość spożywanych węglowodanów: odpowiednia

Ilość spożywanych tłuszczów: odpowiednia

Opis przebytych cykli sterydowych: z 3 :)

Trening: ciężki

Cel cyklu: siła

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: z ponad rok

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): powli łapię mase

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): bd

Martwy ciąg (MAX): bd

Przysiad (MAX): bd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41
witam mam 3 opakowania genotropin 12 , ktore chcialbym uzyc na wlasnej skorze , czy ktos podal by dawkowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94


to jest coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
na forum nie rozmawia sie o cenach
ten srodek nie jest dla Ciebie a wiec lepiej daj sobie z nim spokoj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
minimalny koszt jaki musisz przeznaczyc na to jesli masz dobre dojscie to ok 2000zl miesiecznie. na samo gh
A gdzie jesszcze reszta saa i micha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
GREG tak więc jeszcze raz tym razem już konkretnie po 200 - 250 złotych za taka jedną buteleczkę (zależy od hurtu) opłaca się ? brać ? czy nie brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na 36 to swietna cena , jednakze obawiam sie ze to fake w tej cenie badz sporadyczna okazja kupinia od jakiegos karla ale na pewnie nie w tej cenie orginal na hurtowe ilosci
Wiec ja bym uwazal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Greg :) no rozpisywać sie już nie bedziemy co i jak. W każdym razie orginał to jest, musi byc i o to się nie boje . Jeżeli jeszcze możesz to napisz mi kolego średnią cenę dla takiego szarego człowieczka w polsce za jedną taką buteleczkę a będę Ci za to bardzo a to bardzo wdzięczny :) i tak wielkie dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 484
rusz glowa, wpisz nazwe w google + cennik i wyskoczy ci na pewno nie jedna strona na ktorej znajdziesz odpowiedz na nurtujace cie pytanie

Zmieniony przez - HaaWDPee w dniu 2009-10-18 21:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za taka cene jak bym mial to bym na kupil tego w hooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
200zl?

NIE WIERZE

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biorac pod uwage to ze masz zalozone konto i dopiero tu sie wypowiadasz to odradzam komukolwiek pisanie w sensie kupna tego bo ta cena jest tak jak pisalem przy zakupie od karla ktory nie dostaje tego nie wiadomo ile , i jak ktos pisze o hurcie w tej cenie to jest to wal. bo hurt to minimum razy 2 a detal minimum razy cztery.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl decka - wino - test

Następny temat

Testosterone Enanthate 250+Methanex10+Clomiphene citrate50 jeszcze raz mg

WHEY premium