SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain bolic 6000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1088
Witam zakupiłem wyżej wymienionego gainera i mam pytanie czy mogę sobie przygotować np 1h przed ćwiczeniami shakea i wypić po treningu czy muszę go przygotować zaraz po ćwiczeniach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
1h? Na wodzie spokojnie, na mleku też nie powinno się nic stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Nie powinno sie tak robic. Po 10 minutach juz czuc roznice m.in. w smaku. Co to za problem przygotowac gainera po treningu ktore zajmuje 3 minuty. Ja bym nie radzil tak robic.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ze smakiem to prawda, ale oprocz smaku nic sie nie zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Po co psuc smak? Co to za problem przygotowac gainera jak juz mowilem.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
patryk1991 jak Tobie chce sie ciagac proszek oddzielnie i mleko czy wode oddzielnie to Twoja sprawa, jest to napewno wiekszy problem niz rozrobic sobie w domu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palac tluszcz chronic mieso %-)

Następny temat

co zrobic zeby bardziej wchodzilo

WHEY premium