SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic 6000 =====>VS<===== Monster Mass (Biogenix)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
king juz tobie pisal edytuj posty tym olowkiem 52 g w jednej porcji chyba
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
Bo IZOLAT to chyba sam nie będzie dobry lepiej razem z węglami no tylko żeby właśnie tego białka było sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Człowieku Edytuj Swoje wypowiedzi.
I przestancie sie klucic i spamowac bo beda bany na Święta

Mutant Mass ma na 100 gram

20 gram białka
65 gramów Weglowodanów w tym 11 gram cukrów
7 gram Tłuszczy


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-22 22:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
nie możesz napisać

VS

dla tych dwóch produktów

zupełnie inny skład

monster mass ma więcej białka więc sprawdza się

jak ktoś ma jakąś rozsądną diete, na budowe powiedzmy masy, czystej masy, a nie tłuszczu

bez diety przy zawodniku 60 kg lepiej sprawdzi się gain bolic bo to zwykłe kalorie

a ja na twoim miejscu zacząłbym zdrowo jeść i jak już musisz coś w siebie pchać to kup może z PVL'a jakiegoś gainera teraz jest dobra promocja a smakowo pewnie orgazm.

Pozdr.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
dietę jako tako staram sie trzymać tylko właśnie chodzi mi o dobrego gainera żeby nabrać tej masy mięśniowej i najlepiej żeby było to w dobrym smaku. I chciałbym coś takiego co ma ok 50g białka i mniej więcej tyle samo węgli. Albo nie wiem czy nie lepiej w ogóle kopić oddzielnie białko i oddzielnie węgle ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
A czemu te wypowiedzi mam edytować nie rozumiem ?? Coś źle napisałem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Oddzielniebiałko i węglowodany bedzie kijowo smakowac , a co do takich proporcji białka i wegli masz Bulki np. Olimp - Top Mass, Profi Whey Mass, Trec- Gard Mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 564
O właśnie to już by było dużo lepsze i z olimpu to wiem że smak jest git. Tylko też nie rozumiem jak kupił bym tego Gain Bolica 6000 te 10kg i bym to zjadł to źle by było?? nic by mi to nie dało ??? tylko koniecznie musi być ten cykl składający sie z ponad 4-6kg gainera ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
zaraz zamkne ci temat ty nie rozumiesz co ci ludzie wczesniej pisali ze tym czyms w proszku uzpelniasz braki w diecie to co ci brakuje jestli jestes ektomorfkiem masz szybko przemiane materili trudno lapiesz tluszcz to gainery beda lepszym rozwiazaniem jesli latawiej lapiesz tluszcz to bulki a raczej dieta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba O Dobrą Rade!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

OXYGEN Protein 80

WHEY premium