SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRA PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Witam.Czy ktos gral w gre PRIDE na playstation 2??czy wogole ja mozna dostac w polsce? a jesli ktos gral,to czy oplaca sie ja kupic,czy jest w miare realistyczna? dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Rynkiem PeCetowym sie za bardzo nie interesuje, ale wydaje mi sie to dosc malo prawdopodobne. Na PC od wiekow nie wyszla zadna porzadna bijatyka. Choc moze EA zwachalo w temacie kase. Ale nie wiem czy im sie oplaca, bo w wiekszosci krajow rozwninietych ludzie posiadaja w domu zarowno PC jak i konsole, a juz sie utarlo, ze do arcade'dowek i bijatyk sa konsole (a PeCety odpowiednio lepiej sie trzymaja w klimatach FPP i strategie). Ja np. nie wyobrazam sobie grania w nawalanki przy chrupiacej animacji bedacej zmora Piecowych gier. Co nie znaczy oczywiscie, ze nie da sie takiej gry napisac, ale EA raczej jest znane z tego, ze nie lubi wchodzic na "niepewny" grunt i predzej zrobia 125 czesc NBA Live czy kolejnej Fify niz zaryzykuja wskoczenie na rynek komputerowy z jakas bijatyka. Szczegolnie, ze wiekszosc graczy wybierze raczej wersje konsolowa.


Sorry za nieco chaotyczny styl ale juz spac ide .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Ja grałem w tę gierke. Można ją dostać w Polsce (ja znalazłem ją na stadionie X lecia w wawie - pirat oczywiście, ale za jedyne 40 zł). Gra jest spoko, ale z realizmem jest średnio... Brakuje w niej kilku podstawowych fighterów z tego okresu PRIDE'u np. Coleman, Randleman, Fedor czy Crocop. Ale ogólnie można pograć.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
ja mam do sptrzedania ufc na play station 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Pod względem grafiki gra UFC jest prawie identyczna jak PRIDE, ale słyszałem, że UFC jest dużo lepszą grą. Osobiście polecam na PSX 2 grę K-1 World GP 2002. Można walczyć nawet Kakudą (teraz jest sędzią ringowym w K-1), ale szkoda, że nie ma Sappa...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
A orientuje się ktoś czy są takie gry na PC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Nigdy nie słyszałem o takich grach na PC. Ale na kompa można sobie zgrać z neta grę NHB Symulator :)

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
co to jest za symulator?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
NHB Fighting is an MMA (mixed martial arts) textual Flash sim for Windows
(created by Marco Evangelista).
All you need to do is pick two fighters and read play-by-play. You can simulate matches under PRIDE, UFC and K-1 rules, but we'll add more. Currently we have more than 250 fighters, and you can contribute by creating more fighters.

Version 0.9 is out:

- Fixed The "Phantom" Stand up glitch.
- Fixed formulas adjuted to reduce de amount of suspicious KOs, and the amount of Kos caused by hooks.
- Formula adjustment to increase the number of submissions.
- Improved K1 Engine.
- 1-night Tournaments.
- K1 and Pride Rules available for the Quicksim.
- Create random cards by organization.

Update (if you allready have the game): www.quo.com.br/update.zip
Game with update: www.quo.com.br/ufcflash.zip

Official NHB website: http://www.nhb-sim.tk or http://members.lycos.co.uk/nhbsim/
Miłej zabawy :)

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
przeglądnę później, dzięki

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2005-02-02 19:05:50

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Dzięki, właśnie zasysam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 315
czy mógłby ktoś powrzucać screeny z obu gierek. ciekaw jestem jak wyglądają

Sekcja Vale Tudo :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silva zostaje w Pride!

Następny temat

Co zrobic zeby wyzej noge podnosic?

WHEY premium