SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRANDE foto

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
MATYSG- miesnien naderwalem w wieku lat 20 bedac na zawodach wyciskalem 255kg i przy spuszczaniu cos mi sie naderwało jednak ja nie zewalem klatki tylko naderwalem pół czyl jest to gorsze od zerwanie poniewaz zerwanie mozna naprawic chirurgicznie a w moim przypadku nic nie da sie zrobic i trzeba z tym zyc na chwile obecna mam forme na klatke i przypuszczam ze wycisne ok 200 moze 205 i dlatego zajelem sie strong man-em bo klatke tu jest nie wazna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
grande a jak se radzisz w codziennych sprawach mycie ubieranie nie masz z tym problemow i jak tam krzesla wytrzymuja taka mase

ja se tak mysle ze jak bys chcial i sie zaparl to kulturystyke tez bys mogl sprobowac

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konkretny byk z ciebie.Bardzo konkretny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
W kulturystyce nie mam zamiaru startowac poniewaz sie nie oplaca, a co do codziennych rzeczy to nie mam zadnego problemu poniewaz juz sie przyzwyczailem do siebie. Umyc sie moge caly oczywiscie oprocz placów i ubieram sie tez sam ewentualnie ze skarpetkami moge miec problem ale to bardzo delikaty wcale nie zauwazalny. To co mnie denerwoje to jedna rzecz ze z ubraniami jest ciezko mowa o spadniach bo z reszta nie mam problemu.
Krzesła jeszcze zadnego w zyciu nie złamałem ale zauwazylem ze chodzenie po aluminiowych brabinach moze zle wplywac na calosc konstrukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
a nie myslales zeby dziny na wymiar uszyc chyba sie da jakos a jak nie to kup 3 pary takich samych i z nich niech krawiec ci 2 zrobi

ja moge sprobowac nawet za darmo ale nie wiem co z tego bedzie :)

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Nie moge zlapac namiaru na dobrego krawca w Big Starze i Amerikanosie nie szyja na zamówienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
jesteś wielki... powodzenia w strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
potężnie ! zayebiście i tyle moge powiedzieć.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
Kawał BYDLAKA Z ciebie ;)

Mocy przybywaj ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIE MASZ POMYSLU JAK TO ZROBIC, ZAJRZYJ TUTAJ

Następny temat

Moje Fotki Rocznik 90

WHEY premium