SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GOLDBERG - filmik

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to moj filmik o goldbergu . osoby ktore nie lubia wrestlingu , maja tylko narzekac ze jest fake , prosze o nie pisanie zbednych komentarzy i jesli ma to ich denerwowac o nie ogladanie tego filmiku





to nie sport . to show , a show jest po to by je ogladac . zapraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
dzieq
kiedys sie ogladalo jak sie bylo malym
i nawt samemu sie walczylo z kolegami
to byly czasy

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ma to wspolnego z tym dzialem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coz , masz tam wyciskanie na barki zywa sztanga ... moze w jakims OT powinienem to dac ... jak cos to moze jakis mod przeniesie ale nie wydaje mi sie aby komus temat przeszkadzal , no chyba ze tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
jak bylem maly to zawsze ogladalem wrestling:)pamietam ze lecial rano chyba w niedziele,a po wrestlinu lecial spider-man:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym dudek , spojrz na opis dzialu . o ile pamietam to bylo cos w stylu "dyskusje niekoniecznie na temat..." wiec nie wiem co za problem widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dudek - wrestling to sport, i nawet nie wiesz jak bardzo extremalny

goldberg zawzse moim fworytem byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyciskanie na bareczki najlepsze

Goldberg zawsze był również moim faworytem chociaż w tych walkach wygrana byla zawsze z góry przewidziana

wspominam to z sentymentem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Wrestling mooc..
Pamietam te słynne ksywy Sting, Undertaker, Goldberg..
Moc..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Heh...jak bylem maly i dowiedzialem sie ze wrestling to fake to moj swiat sie zawalil ;( Mimo ze juz nie ogladam i troszke teraz sie po cichu podsmiewuje z wrestlingu i glupich amerykanow(ktorzy sie tym podniecaja) to tak w srodku mam do wrestlingu duzy sentyment:)A goldberg rulez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wresling dobra sprawa ja ogladam go na dsf albo na euro sport> a najlepsze jest jak kolesia z banki traktuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
a tak na marginesie co to muzyczka w tle?
wie ktos?

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja piwniczna siłownia..

Następny temat

Pomóżcie w skompletowaniu własnej "siłowni"

WHEY premium