SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frankie Edgar odpowiedział Conorowi McGregorowi i jest gotowy na walkę z nim

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2595 Napisanych postów 15138 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295559

Adam Hunger-USA TODAY Sports

Frankie Edgar odpowiedział Conorowi McGregorowi i jest gotowy na walkę z nim

W ubiegłym tygodniu, były podwójny mistrz UFC Conor McGregor udzielił pierwszego obszernego wywiadu od dłuższego czasu. W wywiadzie tym Irlandczyk wymienił wielu potencjalnych przeciwników na oczekiwany powrót do klatki. Jednym z tych przeciwników był były mistrz wagi lekkiej Frankie Edgar, który niedawno ogłosił zamiar przejścia do dywizji koguciej.

Conor McGregor
„Kto jeszcze jest na czele listy? Frankie Edgar jest również na szczycie listy, ponieważ ma pewne podobieństwa do Khabiba. Rusza z nogi zakrocznej i schodzi po jedną nogę. Chcę tego rodzaju podobnych walk. Ponadto, Frankie był zawsze pełen szacunku. Zawsze jest pełen szacunku. Powiedział: „Chcę powiedzieć swoim wnukom, że kiedyś walczyłem z Conorem McGregorem”.

Słysząc to, zapytaj Danę White’a – teraz wraca ten temat już od wielu miesięcy – od razu wysłałem wiadomość do Dany i powiedziałem: „To jest walka do zrobienia”. Nawet jeśli przegrał z Maxem Hollowayem w bardzo wyrównanej walce, nie obchodzi mnie to. Zwycięstwa i porażki nie mają znaczenia w tej grze. To są historie, w których wszyscy jesteśmy i podróże, które wszyscy odbywamy”.


Frankie Edgar zdecydował się odpowiedzieć na to wezwanie ze strony Conora McGregora. Podczas gdy nadal zamierza zejść do kategorii koguciej, Edgar oznajmił, że będzie walczył z McGregorem w każdej kategorii wagowej.

Frankie Edgar
„Wiesz, że jestem gotowy, by walczyć z Conorem McGregorem. To powinno się wydarzyć dawno temu. Wiem, że schodzę do wagi koguciej, ale dla ciebie przejdę do każdej kategorii wagowej. Kiedykolwiek i w jakiejkolwiek wadze, wiesz, że jestem dobrym rywalem”.

https://twitter.com/FrankieEdgar/status/1165795281700438016

Nie da się ukryć, że Conor McGregor zaskoczył tym, że wymienił tak wielu potencjalnych przeciwników na swoją walkę powrotną nie żądając jedynie walki o pas. Mimo to, wciąż nie wiadomo kiedy i z kim Irlandczyk stoczy swoją kolejną walkę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jon Jones reaguje na wieść o śmierci ojca Daniela Cormiera

aerofull