SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Flex Wheeler - sułtan symetrii

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Świetna sylwetka , podoba mi się u niego bardzo ramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




dla mnie na tym filmiku to jest przehooj master świata, i on przegrał z ronem? lol, niesamowity

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-07-24 11:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
A nie z Dorianem w 96? co nie zmienia faktu ze powinien zostac mr.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3509
W sumie to się nie dziwię, że przegrał. Był mniejszy i miał ograniczenia szkieletowe, które powodowały, że nie był w już w stanie dobudować znacznie więcej mięśni nawet kosztem rozwalonego bebzola (pogłoski o wyjątkowo małych ilościach genu ograniczającego przyrost tkanki mięśniowej chyba można włożyć między bajki). W dodatku był rozkapryszony, leniwy i co jakiś czas musiał się wy...rdolić jakąś bryką:). Walił ładnie synthol:) co dziś ładnie widać w łapkach. Ogólnie to sylwetka miła dla oka ale marketingowcy mogli wymyślić coś znacznie lepszego od tego "sułtana symetrii". Jak dla mnie max 1 olimpia ale wtedy to levrone musiałby chyba ze trzy dostać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktycznie ze na 96olympi był 5ty a pierwszy dorian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388452
to byl leser jakich malo, 4 murzynow na silce za nim latalo, 1 z kamera a 2 mu podawalo hantle/sztangi i to jeszcze wszystko lekkie, z jego genem pewnie by sie spompowal podobnie samym sciaganiem ciezarow ze stojakow... chyba w 97 nie wystapil na olimpi, bo sciemnil ze jak jechal z zona autem, to wieczorem napadl go gang jakuzy, ktorych pogonil ale zwichnal sobie nadgarstek, czy jakos tak

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
Napadli go w 97 i wcześniej w 94 (jak coś to niech ktoś mnie poprawi) miał wypadek samochodowy. Dla mnie najlepiej wyglądał w 93 ,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3509
Tak, miał rzeczywiście wypadek. Wracał chyba nawet z imprezki u dr.dre i się wpierdzielił swoja czarna bryką (nie pamiętam marki) na jakiś słup. W każdym bądź razie był mocno potargany i gdyby nie mięśnie to mógłby byc sparaliżowany albo nawet sztywny (szczególnie mięśnie grzbietu uchroniły kręgosłup).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1985 Napisanych postów 19844 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731954
Flex - dwadziescia lat temu, jedenascie lat temu, i obecnie.







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gary Leonard

Następny temat

Matt Mendenhall

WHEY premium