SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FinaFlex - Stimul8

temat działu:

FinaFlex

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28803

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
dokładnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Dawidoff11
Hehe, nie pisałem bo myślałem, że tylko ja tak mam;) chwilę po wypiciu też zazwyczaj muszę odwiedzić kibelek;) ale nie ma to wpływu na trening:)


Najprawdopodobniej jest to wynik wysokiej zawartości kofeiny w produkcie. Odczuwanie potrzeby po spożyciu produktu będzie najsilniejsze, jeżeli ćwiczysz rano, chociaż nie jest to regułą i jest uzależnione od indywidualnych cech każdego z nas. Natomiast badania (nie pamiętam niestety źródła) wykazują, że ok 1/3 wszystkich osób zażywających produkty kofeinowe odczuwa wzmożoną "potrzebę" przy pierwszej dawce kofeiny - np. przy porannej kawce.

Z uwagi na wysoką dawkę kofeiny, produktu powinny unikać osoby mocno zestresowane lub nie radzące sobie z sytuacjami stresowymi - bądź powinny wprowadzać specyfik stopniowo, zaczynając od połowy miarki, aby ocenić jak zwiększona dawka kofeiny wpłynie na ich samopoczucie.

Co do moich subiektywnych odczuć to produkt wydaje mi się naprawdę niezły. Dobrze nakręca przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 932
Witam ja mam nowsza wersje niby slabsza ;) wczoraj wziolem 4 gram porcje a pelna to 6 gram i powiem wam moc jest pocenie tez spod pach az leci ;D nie nadaremno pisza zaczac od pol porcji na opakowaniu ;D smak jest dobry moc jest ale jestem po dlugiej przerwie od srodkow pobudzajacych wiec przez to moge byc podatny , wazne jest patrzec ile jest porcja bo kazdy smak ma inna wage zeby nie wziasc np 8 g bo pisalo w internecie a tam inny smak a porcja to np 6 gram ;D jak narazie polecam dojde do pelnej porcji to napisze jak sie spisuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Ja juz odstawiłem po ok miesiącu stosowania. Natomiast chciałem Was przestrzec aby zgodnie z instrukcja nie spozywać innych preparatów lub używek (np. Kawa) zawierających kofeinę. Pod koniec cyklu odpuściłem zalecenia i wypiłem dwie kawki i potem pełna miarkę stimula w dosyć krótkim odstępie czasu.

Tak mnie mdlilo ze pózniej ledwo trening zrobiłem a po wszystkim dosyć mocno rozbolała mnie głowa. Tak wiec - z rozwaga.


Zmieniony przez - duncan w dniu 2016-04-16 10:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 932
podsumowujac suplement z pelna gama pobudzaczy wiec nie uzupelniac innych podobnych skladnikow i beta alaniny nie wiem czemu ;) bralem od 3 gram do pelnej porcji z poczatku uderzenie skupienia i termogeneza podczas cwiczen i serducha bardziej dziala , skupienie i pobudzenie jest ale nie olbrzymie i nie dlugoo wiec skladniki sa ale juz chyba nie co kiedys koledzy mowili ze rwalo z butow albo ja inaczej reaguje :) ale przyznam przyjemnie sie cwiczyc wyskokie skupienie i najlepiej dzialac jak odczuje sie pelny kop bo mam wrazenie ze szybko schodzi

ps lepiej kikla razy po pol porcji bo moze cos trawic jeszcze i wolno sie wchlonie stopniowo a jak bedzie pusty zoladek a walniesz pelna porcje jak sieknie tylko raz :D





Zmieniony przez - tworkowik87 w dniu 2016-04-18 15:41:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8654
obecnie stimul8 nie ma synefryny z tego co widzę. może opisać uczucia ktoś kto brał starą i nową wersję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Dzisiaj poleciała jedna miarka pełna ( po raz pierwszy )
Odczucia: Jak dla mnie brak, tylko chwilowy ból głowy po przysiadach. Osobiscie na mnie raczej nie dziala jak powinno :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8654
ooo kurcze, ale słabo. ja brałem pół miarki i były zimne poty, dreszcze i power jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2697
Szq
obecnie stimul8 nie ma synefryny z tego co widzę. może opisać uczucia ktoś kto brał starą i nową wersję?


starej nie brałem, ale w nowej wersji na pewno nie jest wszystko opisane na etykietce, po za zwiększoną potliwością i stymulacją oun - inne typowe efekty sugerujące niepełny opis składu - skurczenie zaganiacza zupełnie jak po eca, ale w sumie też po porcji stimula piłem kawy dla kofeiny.

"rozrywki możesz szukać na komendzie, albo z fajną dziewczyną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
A czy macie jeszcze inne ,,skutki uboczne po stimulu? oprócz zimnych potów( chociaż na początku było to nie do zniesienia), odwiedzenia toilet zaraz po wypiciu? bo u siebie zauważyłem suchy kaszel, ale taki prawie do wymiotów, ma ktoś podobnie?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FinaFlex - Ignite 2

Następny temat

FinaFlex - Mass 550

WHEY premium