SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor nie konczy kariery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
HKJaga

za ten tekst SOG to prawda czasem mam wrażenie że on na kartoflu jedzie widac po sylwetce że nie bierze dopalaczy , dalej taki jak zaczynał , a wszystko poszło naprzód doping , suplementy , sposoby , metody itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
Wiesz, tutaj to temat rzeka. Akurat wspomaganie farmakologiczne odgrywa dużą rolę w przygotowaniach w większości dyscyplin sportowych i prawda jest taka, że większość czołowych i nawet nieczołowych zawodników bierze. Biorą nasi koledzy z salki czy z siłowni, którzy prezentują jakiś tam poziom, to jak mieliby nie brać zawodowcy, którzy trenują 2-3 razy dziennie. Ale fakt, dałeś mi do myślenia. Fiodor naprawdę wygląda jak po odstawieniu cyklu. Zjadło mu sporo mięsa, tłuszczyk został. Ja też podjąłem decyzję o odstawieniu środków jakiś czas temu i ubrania mogę porozdawać piwoszom barowym, bo się w nich topię. Może ktoś mu coś źle rozpisał, albo pokłady starego "Bioreaktora" się wyczerpały :D

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
W sumie rodowici amerykanie to Indianie
Werdum chyba mało możliwa opcja bo w jakiej organizacji niby? Ciągle nie usłyszałem odpowiedzi , Chcecie walk Fedora ale z kim ? Skoro Zuffa ma w garści czołówkę>?

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
A masz rację. Zapomniałem, że Fiodor odpadł ze Strikeforce. Nie wiem, może Gegard A ja myślałem o napływowej ludności Ameryki

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Oczywistym było to że Fedor kiedyś zacznie przegrywać wkońcu jest tylko człowiekiem, wielkim człowiekiem bo to czego dokonał jest naprawde wielkie. Przykre jest natomiast to że większość ludzi, którzy mu "kibicowali" i byli z nim gdy wygrywał w pieknym stylu teraz widzą w nim przegranego i zapamiętają go przez pryzmat ostatnich walk a nie fenomentalny całokształt.
No ale cóż taka już mentalność ludzka.
Przykre

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Tak jest z kazdym sportowcem ktory zaszedl na sam szczyt bo tacy sa ludzie i tego sie nie zmieni.

Tak samo bylo z Malyszem, Schumacherem itd itd jak tylko przestawaili wygrywac wszyscy zaczynali na nich wieszac psy ze dziady i do niczego sie nie nadaj juz i czas konczyc itd itd i wcale mnie to nie dziwi ze z Fedorem jest podobnie - dziwne by wrecz bylo jakby bylo inaczej. Zaraz sobie znajda innego idola i tak w kolko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Bo są fani prawdziwi dla których zawodnicy walczą i są fani którzy są po to by przynosić większe zyski. Popularna nazwa tego zjawiska to "sezonowiec".
Przykładzik:
C. Ronaldo przeszedł do Realu za niebotyczną sumę 94mln euro. Realowi zwróciło się to w kilka dni i jeszcze zarobili na samych koszulkach Ronaldo. I ciekawe jaka część z tych co to kupili są prawdziwymi kibicami Realu a ilu pseudo fanów Realu i Ronaldo to kupiło.
Tacy sezonowcy są potrzebni w każdym sporcie bo oni nabijają kasę sportowcom/klubom.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326


wedrowałem po necie i natknełem sie na takie zdjecie
Wczesniej jakos nie zwracałem na to uwagi ale RÓZNICA jest widoczna.

Z DZIKA zrobiła sie sarenka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No dobrze ale nikt mi nie wmówi że przez to przegrywa że ma mniejszą wagę i szukanie w tej różnicy przyczyn porażek to jest szukanie przysłowiowego rąbka spódnicy u baletnicy. Można równie dobrze pokazać pełno kontrprzykładów.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2011-08-14 11:43:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ufc all access

Następny temat

UFC 133 Live

WHEY premium