SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor jednak pozostanie w Pride

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Fedor jednak zostanie w Pride
Wysłany przez osk 09-01-2007 13:17:29
Fedor Emelianenko zostanie w Pride. Szef DSE poinformował, że nowy kontrakt najlepszego zawodnika MMA w historii określa, że federacja ma Rosjanina na wyłączność. Marzenia Dany White'a, szefa UFC, o ściągnięciu mistrza wagi ciężkiej do siebie mocno się oddaliły.



Sakakibara nie podał żadnych szczegułów dotyczących kontraktu. Nie wiadomo więc, czy Fedor wystąpi w imprezie BodogFIGHT. W marcu miał się zmierzyć z Jeffem Monsonem. Pride chce odzyskać pozycję największej federacji MMA na świecie. Po stracie kontraktu telewizyjnego z FujiTV i odejści Mirko Filipovica do UFC przyszłość Pride nie wyglądała zachwycająco.
Media podają także inną ciekawą informację. Prawdopodobnie DSE będzie walczyło o powrót "Crocopa" do Pride. Scenariusz może zakładać akcję promocyjną DSE, która doprowadzi do starcia mistrza UFC (Crocopa) z mistrzem Pride (Fedorem).

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
To nie tak. Post jest na temat jego ew. przejscia do UFC. To nie ma nic wspolnego z walczeniem na amerykanskiej ziemi. Natomiast walczyc DLA Amerykanow to jestem przekonany, ze Fedor nie bedzie (walczyc za amerykanskie pieniadze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
źródło?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
zrodlo budo

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
No gdyby Fedor odszedl to juz byloby przegiecie, chociaz z drugiej strony chcialbym zobaczyc jak czlowiek-cyborg wymiata amerykanow w oktagonie, mogloby byc ciekawie.

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne, to krok na przód! Wysiłek zawsze przynosi owoce!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Czy ja wiem czy ciekawie...to jak zabieranie dziecku lizaka...nic trudnego....po prostu rano budziliby Fedora "ejjj Fiedia walczysz w obronie pasaaa w JUEFSIII" "kurde znowu...z kim tym razem...nie mam pojęcia jakiś kolo z jakieś big bradera co się w nim biją....." "OK już ide....ale moge potem iśc spać Panie trenerze???"....FEDOR w uFC.........niemożliwe......PO CO??

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Fedor jednak pozostanie w Pride

wiadomo że pozostanie, w ogóle ktoś myślał że jest możliwość by odszedł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Co to znaczy, że PRIDE chce odzyskać pozycję największej federacji MMA na świecie? A to straciło ją ostatnio? Coś mnie ominęło? Utrata kontraktu z Fuji TV i odejście CC czyni do UFC już PRIDE organizacją #2? Wolne żarty. Odejście Fedora, owszem, poważnie by już naruszyło równowagę sił pomiędzy UFC i PRIDE, ale póki co Japończycy wciąż trzymają się nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja to nawet nie słyszałem zeby ostatnimi czasy Fiodor chciał odchodzić z Pride'a...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Na PrideFC też o tym pisali.

Zdaje się, że DSE chciało koniecznie zapewnić sobie, że w najbliższym dość długim czasie Fedor ich nie opuści. Trochę im się chyba zrobiło mokro w portkach po odejściu CC i doniesieniach z UFC - White kilka razy mówił, że są Fedorem zainteresowani.

Fedor miał do tej pory kontrakt na najbliższe kilka walk, ale pewnie za jego złamanie groziła jakaś kara, którą np. UFC mogło spokojnie zapłacić.

Widocznie teraz znacząco zwiększyli zarobki Fedora i karę za złamanie kontraktu.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
Fedor jako wychowanek Zwiazku Sowieckiego programowo jest antyamerykanski i mysle, ze obojetnie co by UFC mu zaproponowalo to odpowiedz bedzie: NIET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Myślę, że jesteś w grubym błędzie. Zarówno on, jak i Alex mogą przejść do UFC, albo gościnnie występować w USA i nie sądzę, by mieli z tym problem. Przeciwnie, Fedor często mówił, że chętnie by w Stanach zawalczył, że chciałby. A odnośnie przenosin Alexa mowa jest już od dłuższego czasu. Zresztą nie uważam, by mieli oni przegięcie na punkcie swojej rosyjskości. To prędzej Kharitonov, związany z Russian Top Team i obnoszący się z symboliką rosyjską mógłby mieć opory, choć to też nie jest pewne. Ale Fedor i Alex? Wątpię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA w Łodzi??

Następny temat

Fedor Będzie Pauzował

WHEY premium