SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor Emelianenko - chat

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
To było najlepsze:
"Q: Co myślisz o "Systema" ?
Fedor: Nie rozumiem pytania."

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
Q: Czy czasem kłócisz się z żoną Oksaną ?
Fedor: Czasem.

Q: Oglądasz TV ?
Fedor: Tak.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1609
Wiedząc jak jesteś popularny w Japonii i w Stanach i myślę, że wkrótce w USA... to tez dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4553
ta nie pije piwa a na zeszłorocznym cage rage to ciekawe co pił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Delly szalejesz!

Niedługo zaczną się pytania "Fedor, czy nosisz slipy, czy dzięki temu lepiej czujesz na sobie spodenki do mma podczas walki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Fedor, czy nosisz slipy, czy dzięki temu lepiej czujesz na sobie spodenki do mma podczas walki

Chyba następne wywiady zacznę cenzurować z takich głupot
Na szczęście trochę sensownych pytań też było.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Delly jesteś najfajniejszy .

No niektóre pytania świetne. Byłem ostatnio na starówce w Gdańsku w restauracji kuchnia rosyjska, polecam Śledzik pod szubą (albo sztubą) i wódeczka Kalinka albo Wieczorna Ulica . Apropo tego co pije Fedor .

ps. tylko uwaga na kelnera, bo ściemnia, że wypadałoby, jak się płaci kartą wydać z 60 zł (kolejka 6 zł. śledzik 5.) i trochę się zamaszystym krokiem wychodzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
nie rozumiem czemu sie tak dziwicie,nie wiem jak wy ale ja bylem ciekaw jak żyją cyborgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6268
A mnie powoli zaczynają irytowac te wypowiedzi o braku zagrożenia. Oglądam Pride na bieżąco od numeru 8 i styl Fedora zaczął podobać mi się od razu, zanim jeszcze został mistrzem. Od razu spodobał mi się typ o spokojnej aparycji, bez emocji, bez szopek,wypowiadający się z szacunkiem o przeciwnikach itd itp. Słowem odkąd się pojawił jest moim ulubionym zawodnikiem i to wcale nie dlatego że jest mistrzem; życzę mu by pozostał niepokonany jak najdłużej, a najlepiej w ogóle, włączając w to ewentualne starcia z Nastulą czy kimkolwiek innym. Niemniej teksty że nigdy nikt go w ten sposób nie poddał, o tym że nie czuł się jeszcze nigdy zagrożony w walce uważam że są wypowiedziane na wyrost. Oczywiście nie jestem nim i nie wiem co on w tych sytuacjach czuł, ale człowiek jest człowiekem, anatomia jest anatomią i zdrowa osoba (bez zwyrodnień) ma pewien fizjologiczny próg wytrzymałości stawów. Fedor wypowiada się w takim tonie, jakby nikt nie był w stanie odklepać go armlockiem, jakby żaden rzut, chociażby najbardziej karkołomny ( i to niemal dosłownie, mam na myśli oczywiście akcję z Randlemanem) nie był w stanie zrobić na nim wrażenia, bo przecież "w sambo nie takie upadki ćwiczymy". Co, może po petardzie Fujity też nie był zamroczony? Przecież po uderzeniu Hunta w potylicę wyraźnie się zachwiał, więc nie rozumiem skąd te opory by się do takich rzeczy przyznać?
Niemniej i tak jest dla mnie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o osobowość, styl i "drogę życia" że się tak wyrażę, więc oczywiście życzę mu jak najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 563 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
fenk ju gonzo

"srali muchy bedzie wiosna" - moj stary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agata Wróbel i MMA???

Następny temat

Filipovic vs Gonzaga na UFC 70 ?

WHEY premium