SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fajne laski, zwierzeta i inne foto %-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie wiem czy wyrezyserowany ale fajny hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
tez mi sie podobal DDD




Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2006-01-27 18:29:46

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jezeli ja za 2 zlote moge wyslac sobie sms-a i kupic sobie twoje cycki w interii... :D to mnie roz***alo haha

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ehm. jak dla mnie doda do pustak straszny chociaz zdania sa podzielone ... widziales rozdanie telekamer ? "...jaja jak berety he he heh "

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ten gos na focie to brzozowski ojciec brzowoskiego mlodsze ktory jes kulturysto lub zajmuje sie fitnesem cos w tym stylu

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
widzialem ale w sumie z nia to nie wiadomo bo raz czyms zaskoczy a pozniej w np. majewskim haha wierzy ze skozcek wlecial przez okno

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424


Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
skoro pruszyliście temat Dody to u mnie na siłowni jest jeden dziennkiarz (którem życie uratowałam...ale to długa historia) i on przeprowadzał wywiad z Dodą i powiedział:
No ładna jest, no nawet ładna...ale jak PUSTA. Zadję jej pytanie a ona mi hihihaha a jak pytałem o coś na co nie chce odpowiedzieć to do mnie mówi "pedał jesteś"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No ladna to ona jest i to bardzo hehe w koncu mieszka w moim miecie A co do reszty to tak jak powiedziala Malinowa zdania sa podzielone

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ta Doda cała to taka lalka zaprogramowana na ******lenie glupot, ladne wygladanie, i robienie sensacji dziekuje, dowidzenia

co?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjęcia do oceny

Następny temat

15 lat po 6 miesiącach

WHEY premium