SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOOTBALL MANAGER 2005

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 103578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5
CZEMU nikt NIE CHCE ODPOWIADAĆ NA te PYTANIA o savach ODPOWIEDZCIE!!!!!co zrobic zeby save bylo widac!!!!zeby mozna je bylo wczytać!!przyznam soga za odp.:)


Zmieniony przez - pablo_1990 w dniu 2005-02-04 17:37:53

MENAGERy są EXTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bo nikt nie wie
na gg zgłosiło mi sie kilka osób właśnie z tym problemem, próbowalem jednej osobie pomóc ale nic z tego więc innym juz pisałem ze niestety nie potrafię pomoc.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5
Może kto inny będzie wiedział!!LUDZIE zgłaszać sie kto wie jak rozwiązać ten problem z savami!!!!albo tu na forum albo na gg: 6492223

MENAGERy są EXTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5
MAM ROZWIĄZANIE!!!!Wykonaj następujące cznności:

1. W katalogu głównym gry (domyślnie C:Program FilesSports InteractiveFootball Manager 2005) utówrz nowy folder "user data" (bez znaków cudzysłowia).

2. W katalogu "user data" należy utworzyć kolejny folder o nazwie "games" (bez znaków cudzysłowia).

3. Do katalogu "games" skopiuj zapisany stan gry znajdujący się w moich dokumentach. TO DLA WSZYSTKICH PODZIEKOWANIA MILE WIDZIANE:):):)

MENAGERy są EXTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
pliki tores sa do dupy sciagałem 2 tygodnie managera 2005 sciagnoł w plikach bin i nie moge ich odczytac. wszystko do kitu moze jest inny sposób do sciagniecia. mam takiego doła jestem zły raz próbowałem sciagnoc miałem 75% i złapałem wirusa musiałem przeinstalowac kompa drugi raz sciogałem azuresem i jakies pliki bin co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
bin to jest obraz płyty muisz go skonwertować do pliku ISO aby moc nagrać poprzez NERO. a mozesz go skonwertowac programem UltraISO. poszukaj go w necie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
baca prubowałem i nic nie wyszło nie wiem jak to sie robi sciagnełem i zamieniłem cały komputer a tego nie. uwierz mi mam tego dosyc lubie grac w managera wogóle lubie piłke nozna jak miałem pleja tez grałem w managera teraz od roku nie moge zagrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5
MOzesz też sobie zainstalowac taki program jak Virtual CloneDrive on ci zrobi wirtualny cd rom i nim bedziesz mugl ten plik odczytac z dysku.albo clone'm nagrac ten plik na płytke.

MENAGERy są EXTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Jak wam idzie w FM ??

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
czesc. mam prosbe!! Czy nie mogłby mi ktos przeslac spolszczenia do football manager 2005 na moj e-mail!!! oto on [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11 KOLEJKA EKSTRAKLASY

Następny temat

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (I)

WHEY premium