SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOOTBALL MANAGER 2005

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 103586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2539
a mozesz powiedziec jakie masz patche zainstalowane po kolei itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
Ja obecnie gram Jagiellonią Białystok. W 1 sezonie awansowałem z pierwszego miejsca w 2 lidze - 7pkt. przewagi na Podbeskidziem. W 2 sezonie juz w 1 lidze zdobyłem mistrzostwo(rozstrzygnęło się w ostatnim meczu) - 1pkt. przewagi nad Groclinem. I w 3 sezonie narazie jestem 1 po 6 meczach. A to mój obecny skład.

Piekutowski-(od prawej)Szyndrowski,Łukasiewiecz,Zalewski,Dudka-Sobolewski,Sninsky,Chańko,Gołoś-Saganowski,Kobeszko
Na ławce tacy zawodnicy jak: Liberda,Radunovic,Wasilewski,Szałachowski,Grzelak,Speichler,Jeleń. I jeszcze wielu znanych w rezerwach.

Jakich polecacie zawodników do ligi polskiej?Młodych,starszych,tanich,drogich-wszystkich którzy grają naprawdę dobrze.

U mnie dobrze gra Piekutowski,choć niekiedy przydarzy mu się kiks. Obrońca Łukasiewicz jest naprawdę dobry i młody, wg. mnie jeden z najlepszych Polaków. Podobnie Gołoś który u mnie gra na lewym skrzydle. W środku Chańko jest gwiazdą. W 2 i 1 lidze wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu. Sobolewski i Kobeszko z Jagi też dobrze sobie radzą. No i Saganowski którego mam od tego sezonu jest poprostu super. Tylko trochę za dużo marnuje sytuacji.
Zaraz włącze FMa i podam jeszcze kilku dobrych zawodników z ligi polskiej.

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Mi po Mauro Cantoro zgłosił sie jakiś argentyśki klub, i szczaiłem,że w tym klubie gra A. Ortega, więc go dodałem do listy życzeń. Pół roku później wyskoczyło mi,ze jest na wolnym transwerze więc złożyłem mu oferte i przeszedł do mnie. Czaicie to Ariel Ortega w Wiśle Kraków. Narazie siedzi na ławe, ale wpuszczam go na końcówki.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Na niektorych zawodnikow trzeba poprostu ciagle stawiac, np. R. Grzelaka sprzedalem do Celtiku za kolo 50 mln, gral u mnie w kazdym meczu po 90, prawie za kazdym razem byl zawodnikiem miesiaca, teraz gram od nowa i czesto go zmieniam to wogole nic mu nie idzie, niczym sie nie wyroznia.

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
michal 50 mln euro zy zł.??

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
Trochę nie chce mi się wieżyć że 50mln bo nikt za Polaka by tyle nie dała a Celtic to już napewno. No ale nie wiem, może i tak było. Ja tam najdrożej sprzedałem Łatkę w 1 sezonie za 2mln euro do Wisły. I tak max. 2 bańki mi dawali za innych zawodników ale nie sprzedaje bo i tak nie kupie takich dobrych piłkarzy bo na kontrakt się nie zgodzą.

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Ja sprzedałem za 2mln euro Szymkowiak do Marsylii i Baszczyńskiego też za 2mln euro do Bordo.W drugim sezonie miałem na traswery 10 mln Euro.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
A ja sie zastanawiam kim zacząć gre
Myslalem o Groclinie, ale jak zobaczylem sklad to mi sie odechcialo

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Miszek weź sobie Wisłe Płock u mnie w karzdych 3 sezonach była 2 (tuż za mną), a pozatym do Geworian nawala w Wiśle Płock.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Co wy macie do Wisly Plock ja mam rok 2012 i gram wlasnie tym klubem
co rok mistrzostwo Polski tylko w pucharach do dupy idzie

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11 KOLEJKA EKSTRAKLASY

Następny temat

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (I)

WHEY premium