SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FLOYD MAYWEATHER VS MANNY PACQUIAO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34081

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
145 to szczęśliwa liczba dla Mannego Pacquiao (50-3-2, 38 KO). Dokładnie tyle funtów wynosił umowny limit podczas jego sobotniej walki z Miguelem Angelem Cotto (34-2, 27 KO), w której Filipińczyk zdobył pas WBO kategorii półśredniej. Mimo ambitnej postawy Portorykańczyka niemal w każdej rundzie przeważał "Pacman". Sędzia zlitował się nad bezradnym Cotto w dwunastym starciu i na dwie minuty przed ostatnim gongiem przerwał ten całkowicie jednostronny pojedynek.

Trener Pacquiao - Freddy Roach chce, by super-walka z Floydem Mayweatherem Jr. (40-0, 25 KO) również odbyła się w limicie do 145 funtów. Jeżeli jednak do starcia gigantów nie dojdzie lub przesunie się ono w czasie, to możliwe że Pacman stanie do trzeciej konfrontacji z Juanem Manuelem Marquezem (50-5-1, 37 KO). Meksykanin zapewne wolałby stoczyć pojedynek w kategorii junior-półśredniej, jednak Roach chce, by walka była obroną pasa WBO należącego do Pacquiao, a umowny limit ma wynieść 145 funtów.

bokser.org

Kręcą jak mogą, kibice chcą tej walki.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Jeżeli nie dojdzie do tej walki to jak powiedział Bob Arum "Będzie to śmierć tej dyscypliny"

Obydwaj to bokserzy kompletni ,ale tylko jeden z nich może przejść do legendy

P.S A tak poza tym obu by zniszczył Paul Williams który bez trudno może zejść do półśredniej...ale nikt na taką walkę się nie zgodzi.

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2009-11-20 15:02:01

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Floyd przez KO.. Koles miażdzy wszystko..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Mati Paul to świetny bokser, ale nie przeceniajmy jego możliwości. Pacquiao to fenomen i wątpię żeby Paul poradził sobie z tą szybkością. Chociaż z tego co wiem Punisher zachodził w głowę czy nie zejść kilka kat niżej dla pojedynku z Mannym.

Śmierć boksu? nie sądzę, są jeszcze tacy bokserzy jak wspominany wyżej Wiliams, Mosley czy Cotto. Moim zdaniem Manny powinien stoczyć pojedynek z Floydem i wrazie wygranej powinien zawiesić rękawice na kołku. Wtedy byłoby ciekawie, każdy chciałby zasiąść na tronie. To się nazywa śmierć boksu?

Chociaż z tego co wiem, co czytałem ostatnio to są coraz mniejsze szanse na tę walkę. Floyd wyraźnie unika tego pojedynku,a Manny przecież nie będzie za nim czekał w nieskończoność.

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2009-11-20 22:05:30

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Moim zdaniem Floyd zmiażdży Pacmana. On ma wszystkie cechy wspaniałego boksera szybkość, defensywa, ofensywa i w mniejszym stopniu również siła. Floyd jest naprawdę utalentowanym bokserem i to on moim zdaniem wygrałby ten pojedynek. Pacman jest dobrym bokserem trochę ponadprzeciętnym, ale to Pretty Boy Floyd Many Mayweather wygrałby to starcie. Floyd zawsze mówi, że do sukcesu potrzeba trzech cech : mocnej szczęki, szybkości i serca do walki. On te wszystkie i wiele innych cech posiada. Pacman przegra. Jest dobry ale dla Floyda za słaby. Floyd jest od niego szybszy, mądrzejszy i sprytniejszy. Może i lubi się chwalić, ale ma przynajmniej czym. Junior wrócił na ring by zarobić kasę bo i tak wszyscy zapamiętają go jako tego , który zszedł niepokonany. Wrócił na ring i nawet jakby wygrał tę walkę to i tak nie chce dać się obić za darmo, dlatego rząda ponad 60% zysków z tej walki. Nie chce dać się obić za darmo. Napewno w tej walce jakby wygrał Floyd co raczej na 99% się stanie, to Many napewno pare razy go uderzy, więc Floyd nie chce tego dostać za darmo. Do tej pory nikt go porządnie nie uderzył i oby tak dalej. Floyd nie ma wciąż złamanego nosa, żadnych szfów i innych takich. Jest poprostu nie do przejścia. Co cios to garda i od razu odpowiedź. On jest świetny. Jest niesamowicie szybki i ma wiele różnych umiejętności , którach Many Pacqiao nie posiada.GO MANNY GO !!!!

®® Briloks ®®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Floyd nam sie zarajestrowal na forum

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
myślałem że homo fani floyda to wymysł złośliwców ale jak widać byłem w błędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
briloks weź Ty przeczytaj co napisałeś, bo ja nic z tego nie zrozumiałem.

Pacman jest dobrym bokserem trochę ponadprzeciętnym, ale to Pretty Boy Floyd Many Mayweather wygrałby to starcie

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
Wrócił na ring i nawet jakby wygrał tę walkę to i tak nie chce dać się obić za darmo, dlatego rząda ponad 60% zysków z tej walki. Nie chce dać się obić za darmo




przypuscmy gaze za walke - 40 mln $ do podzialu, teoretycznie 50 % dla moneya (czyli 20 jakbys nie umial matmy) to jest obijanie za darmo kurva ?!

te jego 60% dla mnie jest oczywistym dawaniem dupy bo wie ze moze tym razem dostac ostro w ryj i juz nie zakonczy sie tak szczesliwie dla niego.
Licze na geniusz mannego i wygrana na punkty bo jednak mimo najlepszej walki jaka moze dac nie sadze zeby udalo sie KO na floydzie

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Mi osobiscie wydaje sie, ze obecnie jest tylko dwoch zawodnikow, ktorzy sa w stanie pokonac Floyda - to Pacquiao oraz Williams. W obu przypadkach jesli pojawilaby sie mozliwosc konfrontacji Mayweather bedzie stroil fochy, bo swiadom jest ryzyka jakie go czeka.

Na dniach maja sie rozpoczac negocjacje zespolow PacMana oraz Pretty'ego. Cos mi mowi, ze beda to trudne i zmudne rozmowy, wlasnie z powodu, o ktorym wspomnialem powyzej. Jesli jednak uda im sie dopiac szczegoly walki (na co licze) stawiam na Manny'ego, bo bez watpienia gosc ma swoj prime time i w kazdej kolejnej walce prezentuje sie swietnie. Jest szybki, mocno bije, nie boi sie otwartej walki.

Floyd zapewne przyjmie ofensywna taktyke, ale moim zdaniem bedzie ona skuteczna max do 4-5 rundy. Potem inicjatywa nalezec do Pacquiao i jestem pewien, ze ostatecznie szybkoscia i sila przelamie rewelacyjna obrone Mayweathera i tym samy uda mu sie zafundowac pierwsza porazke panu zarozumialemu.

Go PacMan!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indonezyjskie korzenie kung-fu?...

Następny temat

Prosze o porady

WHEY premium