SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FLOYD MAYWEATHER VS MANNY PACQUIAO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34151

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Promo by GP



Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Moim skromnym zdanie do tej walki nie dojdzie niestety. Money sie strasznie miga i raczej sie wymiga chyba, ze HBO mocno go nacisnie...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Raczej się wymiga,no chyba,ze wymyśli coś na PacMana,ale co ?

Money ma na pewno umiejetności by przetrwać cały dystans,ale jak wygrać na punkty z pięściarzem,który mu nie bedzie leżał jak Castillo i Hatton,który obu by moim zdaniem poskładał ?

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-23 11:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
dlatego myslem ze tej walki nie bedzie> Piękniś już co wymysli ....

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2010-06-23 11:42:32

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Tak jak myślałem.
Gwiazda jego mać. Manny nie będzie czekał, dwie może trzy walki i pójdzie na emeryturę, a Floyd wtedy będzie mógł sobie panować.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Coraz bardziej wątpię ,że dojdzie do tej batalii .... :/

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1775
http://s24.pl/pacman_moze_stosowac_doping-s75686.html

Dobra rozmowa z Conte (ten doktorek od BALCo, założyciel tego cudownego ośrodka co się okazało niezła fabryką koksu), który nie wierzy w czystość Pacquiao, podważając jego formę fizyczną. Amerykanin ma dużo racji i coś w tym z całą pewnością jest, a gościu przecież na rzeczy się zna. Jak to mówią w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Floyd nie ma jaj na PacMana,bo ten jest dla niego za dobry i walczy niewygodnym stylem jak Castillo.

Wymyśla ,ze bierze sterydy itp.

A ja się pytam co,to ****a Floyd jest jakimś badaczem ?

Holyfield,o walce:

- Na papierze lepszy jest Floyd, ale jeśli weźmiemy pod uwagę inne czynniki, takie jak serce do walki, odwaga i upór, to Manny wcale mu nie ustępuje. Jest nawet mocniejszy. Właśnie dlatego ten pojedynek będzie hitem. Obojętnie z kim walczy Pacquiao, za każdym razem daje z siebie wszystko. On nigdy nie wychodzi do ringu, by możliwie łatwo wygrać, nie narażając się na nic nieprzyjemnego. Daje ludziom to, za co płacą. Podział 60-40 na korzyść Mayweathera jest nieporozumieniem, to po prostu niesprawiedliwe. Afera z testami i oskarżanie Pacquiao o branie sterydów świadczy o braku klasy ze strony Floyda i jego ludzi. Jeżeli Manny coś bierze, to prędzej czy później zostanie złapany. Mayweather jest pięściarzem, a nie szefem komisji badającej stosowanie dopingu w sporcie, więc powinien zająć się tym, czego wszyscy chcą. Czas wyjść do ringu i udowodnić kto jest lepszy - zakończył Holyfield.

PacMan przystanie na wszystko nikt nie robił PaCmanowi halo o testy,tylko Floyd.

Można się przyczepić o sterydy do kliczków i haye(po przejściu),ale tylko ta ciota Floyd i haye sie tym podniecają.

Nie mam respektu dla frajera Floyda i Haye'a dwie warte siebie cioty.

Jeśli do tej walki nie dojdzie,to z winy Floyda,Pacman zgodzi się na testy.

Floyd mówi,że jest numer jeden bez podziału na kategorie-musi to udowodnic z bokserem numer 2-tak to jest-zawsze nadchodzi ktoś lepszy,Floyd niegdys był numerem jeden,ale jeśli teraz chce nim byc musi wziaść walke z pacManem musi udowodnić,że jest teraz numerem jeden,bo to co było kiedys g**** mnie obchodzi.

Mówi,że jest numerem jeden,a jeśli nie weźmie tej walki i zakończy karierę,to znaczy,ze jest numerem 2.

Floyd nie musi niczego udowadniać ? Musi,że jest teraz numerem jeden,bo kiedyś,to mnie nie obchodzi.jeśli nie zawalczy i odejdzie,to jako...numer dwa,loser.

Nie łudźmy się haye nie bierze walki z braćmi,a Floyd z PacManem,bo zostana rozjechani przez walec.

Ryzyko jest bardzo duże,a walki Floyda z Castillo,Hattonem,DLH pokazują,ze taki styl mu nie odpowiada-styl Mosleya inny od nich jest.

Stawiam 70 do 30 na pacmana-nie wiem co bedzie musiał robić jak faulować PacMana Floyd by go wypunktować ?



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-26 11:58:32

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-26 12:00:03

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-26 12:01:25

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-26 12:09:59

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-26 12:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Hmmmm... A ja uważam, że jak ta walka dojdzie do skutku, to bedzie ona bardzo wyrównana, ale nie ukrywam, że jestem po stronie Mayweathera [ wspaniał piesciarz ]

Nie dostaniesz nieczego za darmo oprócz tego, co sam zrobiles ;p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indonezyjskie korzenie kung-fu?...

Następny temat

Prosze o porady

WHEY premium