SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFA10

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
Elo. Jestem nowy i mam problem. Nie wiem czy mam grać na klawiaturze czy na padzie? Na czym się gra lepiej, płynniej, skuteczniej, prościej itd? Proszę o rady doświadczonych graczy. Jeśli na klawiaturze czy na padzie to dlaczego? Jakieś argumenty.

Chodzi oczywiście o grę FIFA10.



JEŚLI MASZ ODPISAĆ GŁUPIO ALBO CHAMSKO TO LEPIEJ NIE PISZ NIC.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Sprawdz na tym i na tym,i wybierz na czym Ci sie lepiej gra a nie pytasz nas.Z 10 osób 5 powie Ci ze pad,drugie 5 ze klawiatura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a ja dopowiem, że fifa to ścierwo
i lepiej poczekać na pes'a

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
o kurde jest juz fifa10? xD

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
demo na razie,
standardowo po jednym meczu

stwierdziłem, że za dużo się nie poprawiło

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
gralem w demo

scierwo jak kazda fifa :)

nie ma to jak PES :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
PES 6 RULEZ!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Grałem w starsze wersje PESa i Fify więc na starszym kompie lepiej mi się grało w Fife a teraz to zdecydowanie PES 9 i czekam na 10.

Gra się zdecydowanie wygodniej na padzie, kiedyś nie umiałęm grać ale dziś stwierdzam że jest to duży komfort ale to zależy od przyzwyczajenia ja tylko na padzie w wyścigówki i sportowe + 26 calowy TV wiszący na ścianie i klimat jest

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cofnięty napastnik

Następny temat

Sposoby na kolkę

WHEY premium