SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIBO 2009 RELACJA - FOTO STORY

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Na s.n.o.tv widać że Pudzian tryska energią. Czemu już nie ma filmików? Będą znów?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
nie ukrywaz ze hostessy mi sie najbardziej podobały ale niektorzy maja racje, to bylo nie na miejscu, jak macie zamiar w przyszlosci robic jakies pokazdy strpitizu to podam Wam moj adres i serdecznie zapraszam, zyskacie stałego klienta nie no a tak serio to fantastycznie Olipm wydadł na tle innych, naprawde swietne stoisko, a Pudzian rzeczywiscie jakis przybity sie wydaje na tych fotach. gratulacje bo odwaliliscie kawał dobrej roboty pozdrawiam

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
ojjj wielkie gratulacje dla Olimpu, mieliscie jedno z najlepiej przygotowanych stoisk to pewne. Szkoda tylko, ze nie moglem osobiscie sie wybrac na FIBO:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Ale to pięknie wyglądało POLSKA rządzi!!!
NIesamowite widowisko i stoisko, żałuję że mnie tam nie było.
Za rok koniecznie pojadę. Koniecznie!!!
Ach te hostessy......mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Filmy nie dzialaja. Jeszcze raz niech ktos wrzuci.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Juz działają , czasem technika zawodzi ;)


Oto nowe linki:












































pozdrawiamy

NUTRIFARM&OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ekstra mam nadzieje ze jutro tez beda dzialaly bo jeszcze wszystkich nie zobaczylem.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
co z tego, że wielkie stoisko, kupa kulturystów, tancerki (z kjtórych tylko jedna potrafiła tańczyć), skoro i tak nikt produktów olimpu nie kupuje poza małolatami, którzy mało wiedzą i krzywo sikają?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
uu patrze ladnie sie dzialo, do zobaczenia za rok

don pawson, to, ze ty nie kupujesz produktow olimpu, bo nie lubisz lub nie masz kasy, to nie znaczy ze kazdy je ignoruje.
jak dla mnie witaminy czy prolongatum oraz eggprotein sa stalym elementem diety

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-05-10 16:27:15

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
witaminy olimpu nie są niczym szczególnym, ot taki zestawik witaminowy, jakich wiele.

Prolongatum - kiedyś też jadłem, ale cena jest po prostu pomyłką obecnie (sory ale wolę renomowane białka o świetnym smaku jak Optimum 100% Whey za mniejsze pieniądze niż prolongatum).

Egg protein - cena dobra niby, ale aż boję się kupić i spróbować jak sobie przypomnę smaki odżywek olimpu.

KAsę akurat mam, ale wolę kupować tańsze i o wiele lepsze produkty.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REANIMATOR ?

Następny temat

Nagrody dla sprzedawców?

WHEY premium