SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAQ : Mam XXX zł chcę złożyć rower. Pomocy !!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Polecam test rowerów do 1300 zł z roku 2006

http://www.start24.pl/forum/viewtopic.php?t=66

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
teraz to już dziękuje bardzo...;/ Już kupiłem rowerek, ale z troszke wyższej półki. Jest nim Kross PANIC, ale nie wszystkie częsci są takie jak w fabrycznie robionych rowerach do sklepu. Np. mam amora ROCK SHOX, a fabryka daje Suntour'a.Jednym słowem mam lepszą wersje PANIC'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
zalezy jakiego rocka Ci dali

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
Hej ja mam taką sprawe właściwei to powtórzenie pytania ale ono było zadane 2 lata temu dlatego powtarzam czy da rade kupić czy ewentualnei złozyć rower za 400-500 złotych nie potrzebujejakeigoś takiego super żeby nim skakać po budynkach czy coś w podobie i wystarczy tkai zwykły żeby dojechać do skzoły na dizałce pojeździć czy ewentualnie przez jakiś lasek przejechać znajde coś takiego :) ( nie chodzi mi o super market bo tam są wyroby rowero podobne poszedłem tam kiedys kupić rower to na 50 rower wszystkie nowe mialy pocentrowane koła ) z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Witam mam taki problem chce kupić sobie rower MTB lub go złożyć przeznaczam na to 1800zł -zastanawiam się nad SCHWINNEM model messa gs -co sądzicie o tej marce ?????
druga sprawa jeśli nie schwinn to MERIDA tylko czy ktoś mógł by mi podać jakieś propozycje np.model przykładowy na allegro ,a jeśli nie to powiedzieć z jakiego osprzętu go najlepiej złożyć ,pozdro i wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7780
witam

ja mam rame od bmx i jakie czesci musze kupic zeby ten rower jechał- kompletnie sie na tym nieznam prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Ja właśnie też chciałbym sobie złożyć rower. Lecz nie wiem np. co to takiego: suport, kaseta, stery itp. Szukam jakiejś dobrej strony www na której mógłbym znaleźć właśnie dokładne opisy każdej części roweru wraz z poradami na temat kupna i dostosywania potrzeb. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobra rada dla większości użytkowników: w chwili obecnej NIE OPŁACA się składać własnego roweru, jeśli nie ma się ściśle sprecyzowanych potrzeb. Zawsze lepiej kupić gotowy rower, nawet jeśli jakaś część Wam nie pasuje i wymienić ją od razu (jeśli sklep na to pójdzie) albo po "zajechaniu".
I najważniejsze: SERCEM ROWERU JEST RAMA - najpierw to, a potem osprzęt .
W razie pytań piszcie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
Jaki zaproponujecie mi rower w okolicach 700zł max 1000zł ale dobry musi miec wyglond ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower moim panem i władca opdczas skakania :(

Następny temat

Rower na Allegro ???

WHEY premium