SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Węgier (sezon 2010)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
Ja nie wiem co oni wymyślili w tym renault z tą zyebaną taktyką a Pietrov to mnie zadziwił pierwszy raz w tym sezonie przed Robertem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
"Niewykluczone, że do jutrzejszego wyścigu Robert Kubica wystartuje z uszkodzonym mechanizmem różnicowym."

No i po zawodach... Kvrwa... Czemu te węgry są takie pechowe dla Roberta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wlasnie, pytanie czemu ? Tym bardziej ze jestem tu na miejscu i po treningach byly ogromne nadzieje na dobry wynik, a teraz jest zawod, ale oczywiscie wiara ze jednak nie bedzie jutro tak zle. Mam miejsce na koncu prostej startowej, wiec licze ze jutro w tym miejscu wchodzac w pierwszy zakret zdarzy sie jakis sympatyczny dzwon i Kubis to wykorzysta ofkors
Duzo Rosjan tu jest i nawet przywiezli taka smieszna ogromna flage z napisem: Gagarin pierwszy w kosmosie. Pietrof pierwszy w F1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Jesteś na GP Węgier Eliasz ? Zazdroszczę !

Jak przedstawia się sprawa z kosztami pobytu tam ( bilet, mieszkanie itd. ) ? Bo też zamierzam się wybrac za rok, dwa :] ?

Mamy nadzieję, że masz koszulkę SFD ze sobą i wszyscy poznamy Cię na ekranach telewizorów

A Rosjanie jakie nastawienie do Kubicy mają:P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wypatrujcie flagi z napisem: SFD calym moim zyciem !
Co do kosztow to przyznam sie ze polecialem po calosci... Bilet kupilem nie najdrozszy, choc bardzo drogi, ale imo na najlepsza trybune, czyli koniec prostej startowej z wejsciem w pierwszy zakret. Mysle ze tam bedzie sie najwiecej dzialo. Koszt biletu 36o Euro. Jest to bilet weekendowy. Mieszkam tez w hotelu, ktory najtanszy nie jest, ale caly wyjazd mozna zrealizowac na pewno duzo, duzo taniej. Po pierwsze mozna kupic duzo tanszy bilet, mieszkac na polu namiotowym, gdzie ponoc jest bardzo fajnie. Podpiac sie do kogos do samochodu kto tez tu jedzie - w mysl zasady: im wiecej ludzi w aucie tym mniejsze koszta podrozy. Konczac na tym ze mozna wziac zarcie z domu. Przed wyjazdem czytalem jednego goscia ktory za 1ooo zl byl wstanie zaliczyc wyscig w Monaco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Niestety nie zauważyłem tej flagi Eliasz :P

Co za głupi wyścig... Przyzwyczaiłem się już, że krąży nad nim jakieś złe fatum.

Gorszego wyścigu nie oglądałem. Masa głupich i nie potrzebnych błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Szumacher to powinien dostać bana za tem manewr i wy******lać z f1

Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-08-01 19:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Też tak uważam Bull...

Ale dostał karę ! 10 miejsc do tyłu za miesiąc w SPA w stosunku do tego co wywalczy w kwalifikacjach.

Stanowczo za mało jak na taki " wybryk " .

Zmieniony przez - Szymcioooo w dniu 2010-08-01 19:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki wyścigu





Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-08-01 19:59:38

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Szkoda, szkoda, aczkolwiek na otarcie lez udalo mi sie zdobyc czapeczke Renault od goscia z teamu Renault.
Rosjanie tutaj po wyscigu byli blizcy ekstazy ! Zreszta wcale im sie nie dziwie ! I dobrze, bo razem moze uda sie pobic mercedesa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pedałować szybko czy wolno ?

Następny temat

książki o pływaniu

WHEY premium