SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Monako (sezon 2014)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tor uliczny w Monte Carlo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Sutil to jest jednak pierdoła do kwadratu, porażka ten zawodnik...

Przypominam wszystkim, że Wasz aktywność, a właściwie jej brak w tematach poświęconych poszczególnym Grand Prix znajdzie swoje odzwierciedlenie w podliczeniu typera - nie będzie taryfy ulgowej.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki I treningu


Wyniki II treningu


Wyniki II treningu są epickie - jak nie spojrzysz na nie, to Ferrari zawsze na czele

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-05-22 19:54:42

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
nie lubie tego GP, dla mnie naciagany shit na ulicy%)
ale wiem, ze tradycja i hajs sprawia, ze bedzie on zawsze w kalendarzu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
A ja wręcz przeciwnie po GP Belgii,jest to moje ulubione GP Więc licze na dobry wyścig.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
ja chyba glownie dlatego, ze zawsze na F1 na pc, przeierdalam tam wszystkie wyscigi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 52 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 542
To chyba najbardziej klimatyczne GP w całej serii. Jest kilka torów ulicznych, ale żadne nie zbliża się nawet do Monako pod względem poziomu trudności i specyficznej atmosfery. Nie am tu tylu manewrów wyprzedzania, jak na innych torach, ale gdy już do nich dochodzi, to zapieją dech w piersiach, bo zawsze są na granicy ryzyka. Mam ogromny szacunek dla kierowców, którzy mają odwagę walczyć na tym torze. Mam nadzieję, że i w tym roku Perez pokaże pazur.
I może stawka będzie tu nieco ciaśniejsza niż na innych obiektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Wydaje się setki milionów na budowę torów wyścigowych ale i tak F1 będzie organizowane na ulicznym gównie.

Najnudniejsze wyścig w sezonie, kwalifikacje ustawiają niemal wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki kwalifikacji


Bardzo dziwne kwalifikacje. Rosberg posądzony o "lepsze aktorstwo" niż Schumi w 2006 roku ostatecznie został przez "komisję" oczyszczony z zarzutu o celowe spowodowanie wywieszenia żółtej flagi w końcówce Q3.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-05-25 00:23:39

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Mamy swój dzień w Monaco Kuba Giermaziak ruszając z Pole Position wygrywa wyścig Porsche Super Cup

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
widze, ze nawet nikt nie komentuje wyscigu f1...
rosberg naplul Lewisowi w oko...

pomimo, ze nie lubie tego GP, tym razem bylo calkiem niezle, zwlaszcza koncowka, gdzie Ric zblizyl sie do Hamiltona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Po Monaku to mogłby by się ścigać passaty 1,9 TDI a nie bolidy F1

Dobrze, że Rosberg utarł nosa bambo, psychiczna zyska więcej jak te kilka oczek w generalce przewagi.
Szkoda Raikonena, dobry wyścig jechał, Bianchi z punktami to dopiero sensacja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Giant Roam 4 czy Revel 3

Następny temat

Staw skokowy a rower

WHEY premium