SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 Grand Prix Hiszpanii 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
Ja też nie widziałem bo graliśmy mecz i widze wiele nie przegapiłem ,obejrze sobię jakiś skrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie sytuacja komfortowa

większość z radością kibicuje GP Brown i RBR
niezmiennie Robertowi a niemieckiego teamu raczej nikt nie lubi

zdrowe, ciekawe i komfortowe poczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dla mnie zagadką jest strategia brawna w sprawie rubensa , czy faktycznie postawili go na straconej pozycji ?

laik oczywiscie takie cos stwierdzi bo to najoczywistszy wniosek , ale czy prawdziwy ?

po pierwsze i o tym rubensowi powiedzieli w czasie wyscigu przez radio , to butonowi zmieniono "na szybkosci" strategie , rubens jechal swoje

po drugie byl moment po ktoryms tankowaniu gdy rubens powinien jechac szybciej i mogl nadrobic , co mu mowil inzynier przez radio , ze jak bedzie dalej tak walil w chvja to go jenson wyyebie no i tak sie stalo faktycznie


a co do ROberta to nie mozna zwalać wszystkeigo na samochod , jezdzi w tym sezonie slabiej i to widac , mysle ze swoje piec minut mial w sezonie 2008 , nie wykorzystal ich , nastepne sezony juz beda vettela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Kubica daje rady, ale po kilku niepowodzeniach dochodzi coś takiego jak zniechęcenie i może to wyglądać jak spadek formy. Bo moim zdaniem Kubica jeździ jeszcze lepiej mając taki g******* bolid, wyciskając co się da z niego.

AXEL97: Używaj wielkich liter, kropek i polskich liter, taką siekę ciężko się czyta.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Byłoby to prawdą , gdyby cokolwiek "wycisnął" , bo wyniki w tym sezonie ciężko nazwać niestety wyciskaniem "co sie da".

Dam przykład: "co sie dało wycisnął" wczoraj Alonso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Alonso dał rade, ale też dostał prezent od Massy, więc miał dwa razy więcej szczęścia.
Kubica wszedł do Q3, Heidfeld natomiast nie, jeżeli chodzi o to.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Bez przesady jeśli wejście do pierwszej dziesiątki jest satysfakcjonującym wynikiem , nawet przy obecnym bolidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
No jak bolid g**** to chyba jest już to jakiś sukces po załamce z Bahrajnu. I tu dyskusja już dotyczy ile wart bolid, a ile kierowca, zapraszam do odpowiedniego tematu.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dobra zaraz tam zajrze , a Ty w zamian powróć do drugiej kwestii z mojego wątku tzn. czy Ross wczoraj wychvjał RUbensa czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Rubens Barrichello nie krył niezadowolenia po wyścigu o GP Hiszpanii. Kierowca Brawn GP miał duże szanse na zwycięstwo, ale w dużej mierze przez strategię teamu przyjechał na metę drugi za swoim kolegą z zespołu Jensonem Buttonem.

Barrichello powiedział po wyścigu, że nie zamierza dłużej godzić się z pozycją kierowcy numerem dwa w Brawn GP. Brazylijczyk, który startował z drugiej pozycji wyprzedził Buttona na pierwszym zakręcie i szybko objął prowadzenie. Była to bardzo dobra wiadomość dla doświadczonego kierowcy, który jechał na trzy pit stopy.

Również Button miał zastosować podobną strategię, ale zespół niespodziewanie zmienił ją. - Losy wyścigu zależały tylko ode mnie i byłem bardzo zdziwiony, kiedy powiedzieli mi, że zmieniają strategię Buttona na dwa pit stopy - powiedział Barrichello.

- Jestem bardzo ciekawy dlaczego to zmienili - powiedział poddenerwowany 36-letni Brazylijczyk. Barrichello, który przez sześć lat spędzonych w Ferrari był numerem dwa, wielokrotnie musiał wysłuchiwać poleceń zespołu. Liderem Ferrari był bowiem wówczas Michael Schumacher. W Hiszpanii, Brawn GP też potraktowało Brazylijczyka jak kierowcę, który ma pracować dla Buttona.

- Jeśli to się potwierdzi to nie zamierzam więcej słuchać żadnych poleceń zespołu. Chcę żeby było to jasne i wszyscy o tym wiedzieli - zakończył Barrichello.


Uważałem i nadal uważam, że Brawn GP postawiło Rubensa na straconej pozycji w tym wyścigu, no i ogólnie w tym sezonie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HANDBALL

Następny temat

Pewne Pytanie

WHEY premium