SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan bałkan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
No nie wiem na jakiej zasadzie to dziala ale recznie chyba nie wytlaczaja tych napisow

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Ze złamanej kod wszedł ba nawet 3 razy z rzędu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Npp mam idealnie wszystkie ladne sok bardziej żółty niż enan. Chyba pojde na badania testo z racj tej ,że jestem 7 tyd na enanie z czego 4tyg były na prolce aptecznej i lepiej sie czułem w 3-4 tyg niż teraz w 7 z tym, że od 3 tygodni leci npp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
NOrmalny enan bedzie dzialal,poprostu jakis blad w prolce kiedys tez sie spotkalem z inna czcionka i jakos dziala

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć jeszcze będe wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
na moje oko to masz tam ze 3 rodzaje nadruku na tych ampach albo i 4 jak sie przyjrzec p****** to raczej 4 rodzajow faka w jednym pudle bys nie mial bij

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2012-05-12 19:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
tjjoker
Ze złamanej kod wszedł ba nawet 3 razy z rzędu :)



wez wyjdz ze str balkan i wejdz ponownie i te same kody juz potem nie wchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
mam to samo rozna wiekosc druku jakby z dwoch maszyn schodzilo ale kody sie zgadzaly, test wypad pomyslniee jest w srodku enan ale stezenia nie znam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
przy okazji wrzuce deca Balkana to samo roznej wilekosci druk ale kody sie zgadzaly i test wypadl pomyslnie widac ze jest deca, substancja aktywna jasnego zielonego koloru zmienia sie w pomaranczowa tak jak ma byc w obecnosci deki




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94546 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
agrafka twoje fotki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol a farmakologia

Następny temat

Odblok i propozycja na następny cykl.

WHEY premium